Müzik indirme programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emreyasli

Üye
30 Kas 2010
58
0
arkadaşlar müzik indirme programı arıyorum..
önerebileceğiniz hızlı ve virüssüz bir prog.
önerilerinizi bekliyorumm...

crazy3131

Katılımcı Üye
22 May 2010
525
0
Sevdim O Zalimi .)
BearShare 9.01
BearShare-9427.png

Bunu Kullanabilirsin İNDİR

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
ben j dowloanderden cok memnunun ister videosunu ister ister sadece mp3 olarak indir pc kasmaz ve cok hizlidir.tek yapman gereken gucellemeri yapmasi gerekiyorsa yap ve youtubeden veya dvixten moviden nerden istersen indir..copyala yapistir..:)) basarilar

BURDAN

Moderatör tarafında düzenlendi:

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
Şuanlık lime wireden sonra ares daha güzel.
Tavsiye ederim.
Tekrardan ares yazmayın.Farklı tavsiyesi olan var ise yazsın.Gereksiz konu kasmayalım.

|CobraStaB!|

Katılımcı Üye
29 Ağu 2007
901
0
İstanbul
bak kardeş sana soyliyim gir youtebeye ordaki şarkının adını kopyala daha sonra

www.yasaktube.com a gir orya yapıştır şarkıyı baştan sona kadar dinle bu şart

sonra bu videoyu indir yazıor

indire tıkla eger başak bi sayfa cıkarsa geri tuşuna bas sonra tekrar bu videoyu indir de

sonra format factory indir

indirdigin dosyayı format factorye at

istedigin formata cevir oldu bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.