Nasıl Bir İcat Yapmalıyım ?

TenderMonster

Yeni üye
24 Ağu 2017
23
0
06-icat-563x320.jpg

Hepinize Merhabalar Tasarım Dersine Öğretmenimiz Bizlerden Ya Bir İcat Yapmamızı Yada Var Olan Birşeyi Geliştirmemizi İstedi Ben İcat Yapmak İstiyorum Çünki Bu Öğretmen Kolay Kolay Kimseye Güzel Not Vermez.. Ben Bir İcat Yapmak İstiyorum Öğretmenimi Şaşırtmak İstiyorum
Nasıl Birşey Yapmalıyım Bana Direk Bunu Yap Demeyin İlham Verin Kendim Yapayım Olmayan Birşey Yapmamlazım Gerçekten Zor İş :) İlham Alabileceğim Fikir Üretebileceğim Site Vb Varsa Önermekten Kaçınmayın.. 2 Haftadır Düşünüyorum Ama Yok..

NOT:
LÜTFEN LİNKLERİ ÖZEL MESAJ İLE ATIN LİNK PAYLAŞMAK YASAKTIR. ATANLARDAN SORUMLU DEĞİLİM CEZA ALIRLARSA BENDEN SORMAYIN BEN UYARIMI YAPTIM.. (KURALLAR GEREĞİ)

TenderMonster

Yeni üye
24 Ağu 2017
23
0
Bence bunu senin oturup düşünmen lazım, bak fikirler çıkıyor senden, taşınabilir buzdolabı vs. :)

Evet Zaten Şuan Onu Düşünüyorum Babamın Arkadaşları Var Demirci Ve Marangozcu İkiside Üst Mahallede Söylesem Demirciye Bana Çelik Bir Kaplama Yapar Marangozcuyada Veririm Taslağı Ona Göre Yapar Öbürgün Alırım Yapmaya Başlarım :D Ne Şanslı Adamım Maşallah :D
Ama Daha Bekle Daha Güzel Birşey Bulamazisem Onu Yapıcam Teşekkürler :)

TenderMonster

Yeni üye
24 Ağu 2017
23
0

atakan0006

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
507
0
Terörle alakalı olabilir engelli insanların işlerini kolaylaştırabilecek bişeyler olabilir insanların zorlandığı işleri kolaylaştıracak bişeyler olabilir bide bu konular üzerinden düşün şimdiden kolay gelsin :)

BloodBrother

Uzman üye
3 Şub 2015
1,069
0
Future
basit bir şey istiyorsan iki pc fanı al pillere bağla anahtarla birleştir sonra hırkanın içine yapıştır al sana havalandırmalı hırka bunun ısıtmalısnı da yapabilirsin alüminyum folyo pil anahtar ile detay istersen alıntıla detay vereyim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.