Nasıl Hacker Olunur

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Arkadaşlar resim küçüklügü resimle alakalıdır resime sağ tıklayıp resmi yeni sekmede aç derseniz daha net görebilirsiniz.

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
Konu yeri yanlış. Alt kategori olarak News'e taşınmalı yetkili kişilere söyleyin taşısınlar

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
Moderatöre konu yeri mi öğretiyorsun? International Forumda,ingilizce olduğundan ötürü.Çok biliyormuş gibi ahkam kesmeyelim lütfen.

Hatırlatayım bende eski moderatörüm. O bir yana laflarına dikkat et senin karşında çocuk yok. Eski Dil tk görevlisiydim bir bildiğim varkide söylüyorum. Bana akıl verme lütfen iyi forumlar.

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Elinize sağlık.Birde türkçe olsa tadından yenmezdi :D

Tuğgeneralimizin paylaşımı çok güzel olmuş fotoğraflarda yapılacak seçim ve sonrasında ki planlama ve bu planlamalar sonrasında gelebilecek getiri gösteriliyor özetlemek gerekirse ( tabi yurt dışı için geçerli bu kazanç )

3 çeşit hacker - white hat - gray hat - black hat -- bu üçünün işlevi özellikleri ne yaptıklarından bahsediliyor

sonrasında planlama kısmı üniversite eğitimi yada herhangi bir sertifikalı program sayesinde elimizde bu işleri yapabileceğimiz bir belgeyle ufak bir staj yada programcılık , bilişim ve güvenlik alanında aktif olarak çalışmak ( iş olarak yani ) ne kadar kazanıldığını ve bunun ciddi bir meslek olduğundan bahsediliyor

herkes için geçerli fotoğrafta bi detaya dikkat çekmek istiyorum aslında forumda çok konu açılıyor ( sana verdiğim cevabıma küçük bir not şeklinde belirtmek istedim herkese bu lafım ) '' hangi programlama dilleri öğreneyim '' diye orda ufak bi c++ ve java dilleri geçiyor üzerine düşülmeli bencede bu 2 dilin :)

Tuğgeneralimizin elinize sağlık :)

Re-Design

Katılımcı Üye
6 May 2013
973
0
Konu yeri yanlış. Konu taşınmıştır bir az daha dikkatli olalım

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.