Nasıl Özel Burs Bulabilirim

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Arkadaşlar merhaba,
bir çok kez mezuna kalmış bu sene de üni sınavına giren biriyim,bir çok kez girdim sınava sıralamam iyiydi aslında ilkinde daha iyi yaparım dedim olmadı bi sene daha kaldım derken sıralmam iyice kötüye gitmeye başladı bu sene de gayet iyi hazırlanarak yks sınavına girdim fakat giren arkadaşlarım da iyi bilir ki mükemmel derecede zordu o kadar yayından soru çözdüm vs öğrencilerin hiç aşina olmadığı yakınlık kuramayacağı soru türleri vardı ve bu sene kesin gitmek istiyordum fakat sanmıyorum iyi bir yer geleceğini ben de sevmediğim işi yapmak istemediğimden çevre ülkelere bakmaya başladım üni olarak malum ülkemizde çok faiş üni fiyatları asalında ailemin de durumu yok fakat oralarda okuyan kişilerle sosyal medyadan konuşuyorum birçoğunun durumu benimkinden farksız burs yoluyla vs okumaktalar şimdi benim de merak ettiğim ben nasıl bir yol izlemeliyim örn okumak istediğim okul ukrayna da mühendislik okulu (Yanlış anlaşılmasın Ukraynayı seçmemdeki en önemli sebep diğer ülkelere göre okul masraflarının makul,ucuz olması) yaklaşık olarak da 5 yıl için 50 bin tutuyor,bunu nasıl burs yoluyla vs karşılarım,örn şu an memleketimdeki bir kaç iş adamıyla görüştüm durumu arz ettim yıllık olarak karşılayabileceğini söylediler ama hepsini değil işte 2 yıl gibi mesala yıllık olarak da mühendislik için 6 bin tl istiyor bana bir çözüm yolu önerirmisniz hangi yollara başvurabilirim bu eğitim masrafları için veya farklı düşünceleri olan varsa her türlü açığım...teşekkürler...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.