Nasıl Para Kazanırım ?

MrBrosher

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
360
0
Öncelikle Selamünaleyküm. Ploits.com ve xshadows gibi hesap çalma siteleri piyasada mevcut biliyorsunuz. Bunların arasına bir tanede türk yapımı ekliyeceğim. Sistem hazır kullanışlı güzel bir arayüze sahip ufak detaylar kaldı sistemde mail sender gibi hazır şablonların bulunduğu fake mail gönderme özellikleri falanda var. Gayet güzel olduğuna ve güzel bir reklamla başarılı olucağına inanıyorum. Ben bu sitede reklam yayın kaynağı olarak ne kullanabilirim ? Neyden kazanç sağlayabilirim ? Adwords Onayı alabilirmiyim ?

Son düzenleme:

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
Kafanda ne varsa onu yaparak para kazanabilirsin şaka veya saçmalık değil. Saçma bir işte yoktur yani hepsi iş. Misal dünyada devamlı koşup dur her zaman bu nasıl işe dönüşür -instagram, -google, -ilan dağıtma, -aldatan eşleri para ile deşifre etme. Bunları koşarak iş niyetine yapmaz mısın yapabilirsin;
koşarım atarım ilanları
koşarım saçarım ilanları
koşarım koşar
güzel günlere koşarım.
- isimsiz şair.
saçma mı saçma ama İŞ ? Ona bakarsan dilenmek ne kârı var aslında hiç yok o bir sermaye değil çünkü lakin veren veriyor bende buna saçma diyorum lakin İŞ ?3

* Gelin çürütün bu hipotezi ^^

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.