Nasıl para kazanırım ?

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Merhaba THT Ailesi bugün size birşey danışmak istiyorum ailemin kredi borcu çok fazla ve bugünde haciz belgesi evimize gönderildi ödenmezse birsürü sorun cikicakmis oyle dediler bana yardiminiza ihtiyacim var baska danisacagim kimsem yok para kazanabilecegim bi sistem veya bana yardimci olucak bir program onerirmisiniz en azından kendi okul harçlığımı çıkarıp aileme yük olmak istemiyorum umarım bu küçük ricami kabul edersiniz hocalarım simdiden teşekkürler sagolun varolun

Moderatör tarafında düzenlendi:

Anonim111

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
573
0
Niğde
Okul harcligi da simdi az degil nerden baksan günlük 10tl den 50 tl 200 Aylıkta yani öyle bir sistrm var mı bilemem emek gerektirir böyle şeyler sana tavsiyem yaz tatili gelmişken bi işe girmen bu sayede hem kendi harcligini hem okulun icin harclik biriktirebilirsin.

12 Haz 2019
59
0
None
Malesef bende aynı durumdayım telefonla birde farklı numaralardan arayıp duruyorlar bankalar yapacak hiçbirşey yok dost filan bahane kötü günde yardım etmezler gidebileceğimiz yere kadar çabalıyacaz nerde patlak verirsek artık umarım bir gün sıkıntıların geçer dostum.

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Okul harcligi da simdi az degil nerden baksan günlük 10tl den 50 tl 200 Aylıkta yani öyle bir sistrm var mı bilemem emek gerektirir böyle şeyler sana tavsiyem yaz tatili gelmişken bi işe girmen bu sayede hem kendi harcligini hem okulun icin harclik biriktirebilirsin.

Okuduğum okul cok yogun yaz tatilinde de ders çalışmam gerekiyor işe girmem zor bayağı aylik 150 civari para gelirse yemek param çıkıyor en azından

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Çalışabilirsen yazın bir yerde çalış yada en kısa yoldan link kısaltma sitelerine yönelip bir çok kişiye link tıklat.
Zamanında kendi harçlığımı link.tl ile çıkarmıştım.

xPien

Yeni üye
20 Mar 2019
25
0
Para parayı çeker kardeşim. Belli bir sermayen olmazsa yapacağın işler uzun vadede bile kazanç sağlamayabilir.
Yıllardır web işlerindeyim , yapabileceğin en iyi işleri sıralamak gerekirse;
Bazı forumlarda Makale satışı yapmak onun içinde noktalama işaretlerini ve Türkçemizin diğer dil özelliklerini iyi bilmen gerekli.
Web programlama dillerinde kendini geliştirerek script, site tasarım, forum tasarım işlerinde satış yapmak,
Diğer uzun vadeli iş blogspottan blog açarak büyütmeye çalışmak,
İnternetten kazancın diğer illegal yolları da var tabi bu hacizden sonra onları yapmamanı tavsiye ederim burada da söyleyemem daha doğrusu hiç bir yerde söylemem çünkü tamamı eninde sonunda sana zarar verecektir.

İnternette bulunan reklam izleyerek bilmem koyun toplayarak veya soru cevaplayarak para kazan işlerine girmemeni tavsiye ederim.

Eğer belli bir sermayen varsa
blog açıp uzun vadede bir şeyler kazanabilirsin tabi bu işte biraz sakat hem ülkemizdeki ekonomik sıkıntılar, tbm düşüklüğü bgbg düşüklüğü hem de googlenin ileride f35 ler yüzünden ülkemizden adsense veya diğer kazanç birimleri çekeceği söz konusu iken başlamak saçma olur.
Belli bir sermayen varsa (200-300 tl) yine borsada iyi analizler yapıp günde 20 30 tl alabilirsin.

başka yöntemlerde var ama işine yarayacağını düşünmüyorum.

yapacağın en iyi iş şuan için fiziken bir yerde çalışmak olabilir.

Kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.