Çözüldü Nasıl Root atarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
25 May 2010
185
1
Kocaeli
Selamun aleyküm herkese Casper Via M1 cihazıma nasıl root atabilirim ve root attıktan sonra imei değiştirebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim. Herkse teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
25 May 2010
185
1
Kocaeli
Mobogenie isimli programı pc ye indir internette mevcut. daha sonra telefonu usb yoluyla bağla. sonra telefona küçük bir uygulama kurar kendisi onu silme sonra pc deki programdan hızlı rootla seçeneği olacak oradan rootla. azcık araştırırsan youtubede falan anlatımı vardır. kolay gelsn.

root failed hatası verdi dostum buda işe yaramadı.

Son düzenleme:

Herhangi Biri

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
358
0
Los Adanas
Ah be bilgisiz düşünce tehlikelidir.

Kardeş en yaygın kalıcı root şuan KİNGOROOT ile atılıyor. Daha yüksek başarı oranj için pc ye kur telefonu bağla öyle rroot at
Kolay gelsin

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,415
7
2,026
35
Osmaniye 80
konu android - Byzehirx
bir konuda android geciyorsa gelirim

ben herzaman her konuda hep diyorum.

kingroot kullanmayin zarari cok olur diye.

KinGoRooT kullanin bende kullaniyorum.

kingoroot sitesine telefonunla gir
orda zaten 4 fotograflan detayli ne yapman gerektigi yaziyor.
indir
kur
ac
gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.