Nasıl telefonu hızlandırabilirim?

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18
Hocalarım selam elimde Samsung j6+ telefon var fabrika ayarlarına sıfırlayıp içindeki tüm her şeyi sildim sadece Google Chrome var ses kaydedicisini bile sildim fakat telefon hala yavaş içine TikTok ve Instagram yükledim (telefonu kullanma amacımda o) bunlar kassın istemiyorum içinde sadece 2 uygulama var yani bu telefonu nasıl hızlandırabilirim ROM ile bir şey yapılabilir mi? Telefon 3GB RAM 32 GB dahili hafızası var.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,136
23
355
Hocalarım selam elimde Samsung j6+ telefon var fabrika ayarlarına sıfırlayıp içindeki tüm her şeyi sildim sadece Google Chrome var ses kaydedicisini bile sildim fakat telefon hala yavaş içine TikTok ve Instagram yükledim (telefonu kullanma amacımda o) bunlar kassın istemiyorum içinde sadece 2 uygulama var yani bu telefonu nasıl hızlandırabilirim ROM ile bir şey yapılabilir mi? Telefon 3GB RAM 32 GB dahili hafızası var.
Selamlar
Telefon Orijinal mi? ve Hiç harici Rom Yüklemesi yaptınız mı?

exzero

Katılımcı Üye
2 Tem 2023
289
1
109
Dark Web
böyle bir cihazı hızlandırman çok zordur

MrMaXim

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
434
8
234
Yeşil Olan Yerler
Telefon hızlandırmanın en kolay yolu uygulamaların önbelleklerini silmektir. Onun haricinde bir tane SD kart alıp telefonun destekliyorsa eğer fotoğraflarını videolarını oraya atabilirsin. Hala çok kasıyorsa yüklü bir program kullandıktan sonra o programı zorla durdurabilirsin arka planda çalışmaması için. Yardımcı olduysam ne mutlu bana

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18
Selamlar
Telefon Orijinal mi? ve Hiç harici Rom Yüklemesi yaptınız mı?
telefon orijinal ve hiç rom yüklenmedi hocam
Telefon hızlandırmanın en kolay yolu uygulamaların önbelleklerini silmektir. Onun haricinde bir tane SD kart alıp telefonun destekliyorsa eğer fotoğraflarını videolarını oraya atabilirsin. Hala çok kasıyorsa yüklü bir program kullandıktan sonra o programı zorla durdurabilirsin arka planda çalışmaması için. Yardımcı olduysam ne mutlu bana
hocam içinde fotoğraf ve video yok zaten hiç bir şey yok program olarak sadece google chrome tiktok ve instagram var onları da daha hiç açmadım ona rağmen böyle :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.