Nasılsınız Ey Ahali?

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Merhabalar,
Askerlik sürecimin ardından, kişisel nedenlerle bir ay gecikmeli de olsa sonunda foruma kavuşabildim. Nasılsınız THT üyeleri, ben yokken neler oldu, anlatın bakalım, biraz da admin olarak ben sizleri dinleyeyim :) Her türlü şikayet/öneri alınır, itinayla değerlendirilir.

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Hoşgeldiniz hocam. Umarım forum gelişinizle canlanacak. Forum bu aralar sanki çok sakin. Bilginize.

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
Hoşgeldiniz hocam gördüm hemen profilinize yazayım dedim :)

Merhabalar,
Askerlik sürecimin ardından, kişisel nedenlerle bir ay gecikmeli de olsa sonunda foruma kavuşabildim. Nasılsınız THT üyeleri, ben yokken neler oldu, anlatın bakalım, biraz da admin olarak ben sizleri dinleyeyim :) Her türlü şikayet/öneri alınır, itinayla değerlendirilir.

Hocam şikayetim yokta biraz taktiğe ihtiycım var UG timine giremedim hala :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Hoşgeldiniz hocam. Umarım forum gelişinizle canlanacak. Forum bu aralar sanki çok sakin. Bilginize.

Canlandıralım o halde :saskin2

Hoşgeldiniz hocam gördüm hemen profilinize yazayım dedim :)

Hocam şikayetim yokta biraz taktiğe ihtiycım var UG timine giremedim hala :D
Hoşbuldum.
Azmin elinden kurtulan birşey görmedim :bilgili

Ooooooo hoşgeldiniz :)
İnşallah güzel geçmiştir görev.

Üzerimize düşeni yaptık geldik :)

KARA ALP

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,071
68
İSTİHBARAT
hoşgeldiniz konutanım aramıza tekrardan gelmeniz şefer verdi bize tim aynı tim onun dışında kulupler tam gaz ilerliyor daha bir iki gün önce her time alım oldu takfiye oLarak komitanım bende istihbarat timine katılmak istedim nasip olmadı komutanım onun dışında herşey yerinde şimdi neler olucak komutanım

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Moderatör tarafında düzenlendi:

S3SS1Z T3AM

Uzman üye
27 Nis 2019
1,422
710
HACKERİSTAN
Komutanım Hoşgeldiniz Şeref Getirdiniz Forum Bu Aralar YararlıbKonu Açma Bakımından Sakin Ama Konu Tartışmaya Gelince Herkes Çıldırıyor Ben Bunu Konu Açarak Belirttim Konuştuk Tartıştık Tahminimce Az da Olsa Yardımım Dokundu Umarım Gelişinizle Bazı Terslikler Yerine Oturur Ben Anlattım Şimdi Siz Anlatın Nasılsınız Vatan Görevi Nasıl Geçti​

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
Hocam tekrardan gövde gösterisinin açılması daha iyi olur bence çünkü önemli operasyonlarımız yılda 1 oluyor bu da yılda bir kere haber olmamızı sağlıyor ve yılda sadece 1 kişinin dikkatini çekiyoruz gövde gösterisi hep açık olsa herkes bir yerden hacklediği siteyi paylaşsa diğer arkadaşlarda özenecek ve onlarda başlayacak, gövde gösterisi kısıtlı olunca insanların web hack'e ilgisi azalıyor yeniden aktif olmasını istiyoruz.
Bununla ilgilenmenizi istiyorum hocam Se-ZeR

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
forum tarafından sevilen banlanan kişilerin banları açılabilir :) yada özel üyelerin özelliğini kaldırıp tekrar forumda aktif üyeler haline getirilebilir. yada arşivlerinizden birkaç bölümü paylaşabilirsiniz. yada hepsini aynı anda yapabilirsiniz. yada hiçbirşey yapmazsınız <3 zaten seviliyorsunuz. ama hepsini aynı anda yapsanız efsana olur :) thansk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.