NBUY Bilge adam On egitim

Descilian

Üye
20 Eyl 2015
165
0
Sofia
Selam arkadaslar bi tavsiye uzerine bilge adam araciligiyla devletin verdigi kursa basvurdum. NBUY nitelikli bilisim uzmani yetistirme kursu icin once mulakata giriyorsunuz sonra 2 gunluk on egitim var ordan da gecerseniz artik kursa basliyorsunuz bolgelere gore zaman degisiyor benim ki 4 - 5 aylik bisi tamamen ucretsiz devlet katkisi simdi soruma gelelim. Daha once basvuran gecen yada gecip de kalan kimse varmi ? Ben mulkattan gectim ve on egitime cagiriyorlar haftaya on egitime gidicem ordan kesinlikle gecmem lazim herseyimi buna gore planladim.On egitim de ne sorarlar ? ne yapmamizi isterler ustelik saat 15.00 - 22.00 arasi on egitim var ve sanirim bi cesit test ediyorlar yardim lutfen bilgisi olan varsa herhangi hersey cok yardimci olur.:RpS_blink::RpS_blink:

Descilian

Üye
20 Eyl 2015
165
0
Sofia

Descilian

Üye
20 Eyl 2015
165
0
Sofia
saat 15.00 da on egitim basliyor 2 gun surucek bi on egitim var her gun 7 saat 15.00 - 22.00 arasi ve sonra sinav olucak Yetenek, Ingilizce ve kisisel sorular sorucaklar umarim kazanirim. Benim icin dua edin kardeslerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.