Ne Programı Yapayım?

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Gençler , abiler , ablalar , kardeşler..
Program yapmak istiyorum , aklıma birşey gelmiyor uzun soluklu bir program fikri önerirseniz sevinirim. Bu hack programı'da olur başka program'da olur fikir olsun sadece..

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Program yazabilecek seviyede olduğunu iddia ediyorsan bunun için fikir de çıkarabiliyor olman lazım.

Eğer gerçekten tek sorunun fikirse, buradan alacağın fikirler ile yürümeye çalışmamalısın. Sana ön ayak olmalılar. Ama ben yinede bir yazılımcı olarak fikir bulma hakkında kendini rahatlatmanı öneririm.
Şöyle herşeyden güzelce bir arın. Kafanı boşalt ve düşün. Emin ol gelecektir.

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Bilgisayar temizleme programı yapa bilirsin.Nasıl olucak diyorsan,çalıştıra temp ve ya %temp% yazarsak o dosyaları siliyoruz ya,senin yazacağın programda otomatikmen silinsin.Daha çok özelliklerde ekleye bilirsin.Senin düşüncene kalmış bir şey.

Son düzenleme:

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Program yazabilecek seviyede olduğunu iddia ediyorsan bunun için fikir de çıkarabiliyor olman lazım.

Eğer gerçekten tek sorunun fikirse, buradan alacağın fikirler ile yürümeye çalışmamalısın. Sana ön ayak olmalılar. Ama ben yinede bir yazılımcı olarak fikir bulma hakkında kendini rahatlatmanı öneririm.
Şöyle herşeyden güzelce bir arın. Kafanı boşalt ve düşün. Emin ol gelecektir.

Bilgisayar temizleme programı yapa bilirsin.Nasıl olucak diyorsan,çalıştıra temp ve ya %temp% yazarsak o dosyaları siliyoruz ya,senin yazacağın programda otomatikmen silinsin.Daha çok özelliklerde ekleye bilirsin.Senin düşüncene kalmış bir şey.

Merhaba, Bir rat,keylogger oluşturucu yapabilirsin uzun zamandır görmüyorum ama her zaman kendi fikrin daha iyidir.

Hepinize Selam olsun dostlar , teşekkür ederim :) fikirlerinizi değerlendircem

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,560
29
Trondheim
Rat, keylogger falan bunlar hacking için gerçekten önemli ve stabil bir program yazmak gerekir ama benim sana tavsiyem program yazacak seviyeye geldiysen önceliğin kendin olsun, sana ne lazım senin bilgisayarın da mobil cihazında senin işine yarayacak program ve proje geliştirmeye odaklanmalısın. Eğer bu işi gerçekten başarırsan kendine güvenin artar ve başkaları içinde projeler geliştirebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.