Nedir bu instagram takipçi akımı

21 Ağu 2016
181
0
Her yerde 5-10-15-20-100 K ya kadar devam eden instagram hesapları çoğalmaya başladı bu nedir arkadaş ?

21 Ağu 2016
181
0
Merhabalar ;

bot olarak adlandırılan takipçi kasma girişimi olarak adlandırılmaktadır

Yok son zamanlar da çoğalmaya başladılar herkes kasıp duruyor onu demek istedim instagramın haberi yok galiba durumdan önceden bu kadar yoktu çünkü :)

Son düzenleme:
5 Şub 2015
157
0
bu aralar instagramhilecin.com sitesinde aşırı indirim var herkes burdan alıyor bence o yüzden arttı bukadar he bide ücretsiz oturup yapanlar var onlar ayrı bir kafa :D

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Sırf ego. Benim şu kadar takipçim var şu heriften daha fazla layyykk alıyorum demek için yapıyorlar.

Anlamıyorum ki, fenomen olunca ne oluyor? Özel hayatın ö sü kalmadı. Sonra da üzel hayatın gizliliii ihlal ediliyooo...

Bu lafı diyene söylemek lazım kimse ihlal etmiyor sen kendini pazarlıyorsun diye..

recepasann

Üye
20 Ağu 2017
140
0
Çoğu kişinin amacı fenomen olmak. Benim 80k takipçim var, sadece takipçi ile bitirmedim ben işi. Spotify da mavi tikim var, iTunes gibi birçok müzik mağazasında şarkılarım mevcut :)

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Sırf ego. Benim şu kadar takipçim var şu heriften daha fazla layyykk alıyorum demek için yapıyorlar.

Anlamıyorum ki, fenomen olunca ne oluyor? Özel hayatın ö sü kalmadı. Sonra da üzel hayatın gizliliii ihlal ediliyooo...

Bu lafı diyene söylemek lazım kimse ihlal etmiyor sen kendini pazarlıyorsun diye..

Hocam bu dediğini insanoğlunun anlayabilmesi için en az 1 asır geçmesi lazım çünkü insanlar yalanları dinlemeyi daha çok seviyor.

Fanexsx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
502
1
Anadoludan
Kendi egosunu tatmin etmek için,arkadaşlarına hava atmak için kendi hesaplarına bot atan arkadaşlarımız onlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.