Need For Speed Most Wanted : Türk Arabaları Yaması

Ruhicosta

Üye
31 May 2007
70
1
Most Wanted : Türk Arabaları Yaması

nfs_most_wanted.jpg

Murat 131 Modunda ek olarak BMW M8 ve diğer tanıdık araçlar geliyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:

CRETAHAIVE

Yeni üye
17 Mar 2009
44
0
BİLGİ-AYI
Kaptan sÜper yapmiŞsin helal olsun sana be aferİn baŞarilarin devami sen oyun kodluya bİlİyomusun kardeŞ kodluyosan nasil ?????????????????

alp_22m

Yeni üye
17 Haz 2009
1
0
arkadaşlar pro stret deki gibi escord rs turbo most wanted da olsa negüzel olurdu yaaaa

kaan0707

Yeni üye
1 Tem 2009
1
0
daha once indirdim calısmıodu buradan indiriyorum su anda %25 size güveniyorum insallah acılır calısır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.