// nem gidiyorum hakkınızı helal edin // achiles25

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
// Ben gidiyorum hakkınızı helal edin // achiles25

arkadaşlar rütbemin geri alınmasını ben istedim EVİMDE AİLE Vİ BİR MESELE CIKTI COK TARTIŞMALAR OLDU KAFAM ATTI EVİMDEN NERE UZAKSA ORAA GİDİYORUM KENDİ AYAKLARIMIN ÜZERİİNDE DURACAM ARTIKKİMSEDEN MEDET UMMUYACAM SİZLERDEN COK ŞEYLER ÖĞRENDİM İYİ OLDUĞUM İNSAN LAR OLDU LAF TARTIŞMASI ETTİĞİM İNSANLAR OLDU İYİ GÜNLERİM OLDU KÖTÜ GÜNLERİM OLDU AMAHEPİNİZİ KENDİ AİLEM GİBİ GÖRDÜM BENİMSEDİM EVİMDE 2 TANE pc VAR ONLARI SATACAM PARAM YOK ÇÜNKÜ :) KENDİ ANLIMIN TERİYLE ALMIŞTIM HAFI UZATMADAN HER NEYSE HAKKINIZI HELAL EDİN ARKADAŞLARIM AİLEM :( :( :( :( SAYGILAR ACHİLE25

Kazım Koyuncu - İşte Gidiyorum - YouTube

Son düzenleme:

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Kardeşim ne olursa olsun bak ben bu hayatta şunu gördüm yanında ki herkes bir gün gider ama ailen her zaman yanındadır.Kötü günler olur ama geçer gider yanlış yaparsın söyliyim kimseden medet umma evet haklısın ammaa ailen her zaman destek çıkar bunuda bil gidene kimse dur demez bilirsin ancak gitmemeni öneririm gitme kal gerek yok gitmeye illa gidecem diyorsanda Allah'a emanet ol hakkım varsa helal olsun sende hakkını helal canım kardeşim belki aramızda problemler olmuş olabilir ama iyi bir kardeşsin :)

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
allah razı olsun kardeşi helal li hoş olsun hepinize en ufacık hakkım varsa durumu fazla acmak istemiyrum ufak tefek tartıma olmadı büyük tartışma oldu kardeşim :(

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Kardeşim benim. Her ne kadar büyük olursa olsun farketmez bu, aile bsşka bişeydir. Hiçkimseden medet umma ama ailenden kendin medet iste. Kendi ayaklarının üzerinde dur, ama babanın ardanda dağ gibi durduğunu bil. Öyle olmasa bile bir babam var, her zaman oğluna yardım eder. Düşüp kalsam annem babamın içi acır dayanamazlar de. Gitmek çözüm değil hiç bir zaman. Zamanında ben de büyük bi hata yaptım senin gibi çektim gittim. İnan olmuyo be kardeşim. Şu an seni çok iyi anlıyorum. Bilmiyorum aranızda ne geçti ama anlatmak istersen her zaman dinlerim tanıyosun beni. Kardeşin olarak tavsiyem sana. Baban veya annen farketmez kovsalar bile gitme...

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Herhangi bir yardimimiz dokunacaksa biz burdayiz :) Fakat raun a israrla katiliyorum herkes gider aile kalir.Cok buyuk tartismalar da olur da o evinden iceri girdiginde bi guven duygusu olur.Olmalidir yani.Ozelden anlatirsan dinlerim seve seve.bir ihtimal yardimci da olurum belki.

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
kardeşim haklısın ama bildiğin gibi deyil morelmen çöktüm artık 19 yaşındayım beni 25-30 gibi görüyor herkes şu gencecik hayatımda çöktüm :(

edit: senin gene baban var ben 4 yaşındayken kaybettik :( :( :( :(

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
Kardeşim herkesin kafasının bozuk olduğu zamanlar vardır ama bir daha düşün derim kardeşim kendi iyiliğin için senin yönünü ben çizemem senin hayatın bu düşüncene saygı duyarım.
Sende Allaha emanet ol...

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
Herhangi bir yardimimiz dokunacaksa biz burdayiz :) Fakat raun a israrla katiliyorum herkes gider aile kalir.Cok buyuk tartismalar da olur da o evinden iceri girdiginde bi guven duygusu olur.Olmalidir yani.Ozelden anlatirsan dinlerim seve seve.bir ihtimal yardimci da olurum belki.

işte bende artık o güven duygusu da kalmadı kardeşim şaşırdım artık aklıma kötü şeyler geliyor kendimi zor tutuyorum inancınız olsun bak :(

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
Kardeşim herkesin kafasının bozuk olduğu zamanlar vardır ama bir daha düşün derim kardeşim kendi iyiliğin için senin yönünü ben çizemem senin hayatın bu düşüncene saygı duyarım.
Sende Allaha emanet ol...

eyvallah kardeşi saol sizlerde allaha emanet olun

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
bu son girişim herkes kendine iyi baksın arkadaşlar en geç 2-3 ay sonra ger aranızdayım allah izin verir se :( :( bybyby

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
Ailen ile aranda bir sorun varsa ona karışamayız ama , eger Ki rütbenin alınmasındansa gitmen bence hiç kafana takma zaten çoğu kişi İzlenen Asistan Çoğu Elenicek :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.