Nerden Başlamalı ?

MyFuture

Yeni üye
23 Ağu 2017
32
0
RizeLeee :)

Merhabalar, Bilgisayara ve Yazılıma her zaman ilgim olmuştur. İlk Bilgisayar 30 ton ve Nasıl yapıldığı donanım, Yazılım kısmı beni hep hayrete düşürmüştür.Teknoloji hep ilgimi çekmiştir özellikle DONANIMA ne yapacağını söyleyen Yazılıma. Bu İlgim beni Yazılım Mühendisliği MEsleğini seçmeye Götürmüştür. Şuan Bu Yazılım Hackerlık Hakkında gerçekten Bir şeyler Öğrenip Merakımı ve Ülkeme vermek istediğim faydaları yapmak istiyorum. Herkes Mühendislerin iş bulamadığını ve Olmamam gerektiğini söyledi.Ben o sözler Üzerine işsiz kalsamda bu mesleği yapacağım dedim. Şimdi Bir şeyler Öğrenmek İstiyorum ve Nerden Başlıyacağım gerçekten kafamı karıştırdı. Temel Başlıkları Öğrendim Ve bunları internette araştırdım ve alacağım kitapları belirledim. Yazılım, Ethical Hacker, Network bilgisi gibi. Ama İlk Hangi kitabı alacağım nerden öğrenmeye başlıyacağım gerçekten kafamı karıştırdı ilk neyi öğrenmem gerekiyor? Lütfen,Nerden Başlıyacağımı Yazarmısınız ? Bu işi gerçekten istiyorum.
Lütfen Ayrıntılarla Açıklar mısınız ? Sizden bana ddos u Rootu Trojanı anlatın demiyorum.Sadece Nerden Başlıyacağımı Anlatın.Şimdiden Teşekkürler...

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

Merhabalar, Bilgisayara ve Yazılıma her zaman ilgim olmuştur. İlk Bilgisayar 30 ton ve Nasıl yapıldığı donanım, Yazılım kısmı beni hep hayrete düşürmüştür.Teknoloji hep ilgimi çekmiştir özellikle DONANIMA ne yapacağını söyleyen Yazılıma. Bu İlgim beni Yazılım Mühendisliği MEsleğini seçmeye Götürmüştür. Şuan Bu Yazılım Hackerlık Hakkında gerçekten Bir şeyler Öğrenip Merakımı ve Ülkeme vermek istediğim faydaları yapmak istiyorum. Herkes Mühendislerin iş bulamadığını ve Olmamam gerektiğini söyledi.Ben o sözler Üzerine işsiz kalsamda bu mesleği yapacağım dedim. Şimdi Bir şeyler Öğrenmek İstiyorum ve Nerden Başlıyacağım gerçekten kafamı karıştırdı. Temel Başlıkları Öğrendim Ve bunları internette araştırdım ve alacağım kitapları belirledim. Yazılım, Ethical Hacker, Network bilgisi gibi. Ama İlk Hangi kitabı alacağım nerden öğrenmeye başlıyacağım gerçekten kafamı karıştırdı ilk neyi öğrenmem gerekiyor? Lütfen,Nerden Başlıyacağımı Yazarmısınız ? Bu işi gerçekten istiyorum.
Lütfen Ayrıntılarla Açıklar mısınız ? Sizden bana ddos u Rootu Trojanı anlatın demiyorum.Sadece Nerden Başlıyacağımı Anlatın.Şimdiden Teşekkürler...

Ya Şimdi Gelecek Biri Seni Hazır Tool İle Başlatacak , Bu Yanlış Bir Yaklaşım.Düşünelim Peki Bu Tool'ların Yapımcısı Olmasaydı Ne Olacaktı ? İşte Olay Buradan Başlıyor.Yazılıma Başlaman Lazım , Şimdi Kendine Hedef Belirlemen Lazım.Backdoor , Trojan Ve Modül Yazacaksan Python Veya C , GUI ( Masaüstü Görsel Programlama ) İçin Yazacaksan C# Veya VB Net , Oyun Yazacaksan Oyun Motoru Olarak Unity , Android Programlama İçin İse Eclipse Veya Android Studio Maker , Web Programlama İçin HTML5 , CSS3 , PHP5 , JavaScript Ve JQuery Gidin.Hedefinizi Seçtikten Sonra Artık Algoritma Yapısını Kavrayıp İnternetten Kitap Alıp Veya Video İzlemelisiniz.Örneğin Makine Dili İçin İnternette Video Yok Onun İçin Kitap Almalısınız.Sorularınız Olursa Postun Altına Veya Özelden İletebilirsiniz. :)

Yardım Sever Üyeler Kulübü

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
İlk Başta Hedefin Olacak Sonra Gerisi Yawaş Yawaş Çorap Söküğü Gibi gelir Sıkma Canın Eğer Wep Siteleri Veya Site Hack Seçiyorsan Html Php Asp Dillerin'e Yönelmelisin Yok Yazılmcı Olacam Diyorsan
C# Java C++ Vb Diller'e Yönelmen Daha Doğru. Başarılar

-Y.Ü.K ÜYESİ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.