Nerden Başlamalıyım ? (Öneri)

RysSamosSty

Yeni üye
7 Tem 2014
19
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar , foruma yeni katıldım diyebilirim eskiden açtığım bir hesabımı buldum ve bu konularda kendimi geliştirmek istiyorum fakat nerden başlayacağım hakkında bir fikrim yok.Sizden ricam bana önerilerinizle bir yol göstermeniz.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

İyi forumlar.

RysSamosSty

Yeni üye
7 Tem 2014
19
0
Etik hackerlığa giriş kitabıı almani oneririm

Önerinizi dikkate alıp kitabı alacağım teşekkür ederim :)

Yazılım Dili öğrenmek istersen pythonla öğren derim hem kolay hem anlaşılır bir dil

Python pdf buradan en iyi python pdfini bulabilirsin çok iyi anlatımlı bir pdf

Programlamayada burdan başlamak iyi olucak heralde , teşekkürler öneriniz için :)

Temel Terimleri Öğren İleride Bir Konu Okuduğunda Karşına Çıkan Terimleri Bilmessen Anlamada Sıkıntı Çekersin.

Haklısınız , temel bilgiler olmadan ilerlemek zor teşekkür ederim :)

bence tüm konulara bakmanı öneririm ben öyle başladım hangi alandan zevk aldıysam o alana yöneldim sanada tavsiyem budur. Ama sana kaynak gerekicek bunun için pdf kütüphanesindeki kitaplara bak hangisi sana yakın geliyorsa o alana yönel

http://www.turkhackteam.org/off-topic/1526734-dev-pdf-kutuphanesi-aradiginiz-hersey.html

Öneriniz için teşekkürler :)

İlk olarak bi bilgisayarı iyice tanı derim dostum.

Bu öneriyi dinleyeceğim çok teşekkür ederim . :)

Kendine bir kaç soru sorarak başladı.
örneğin ben ne istiyorum? Ne yapacağım? gibi

Aklımda birkaç fikir oluştu öneriniz sayesinde teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.