net framework 3.5 Windows 8 offline kurulum yardım

sertu16

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
352
2
bursa
Selam Arkadaşlar

Arkadaşlar Komut sistemini Yönetici olarak çalıştır diyorum ISO dosyasını Flash belleğeattıktan sonra Dism /online /enable-feature /featurename:NetFx3 /All /Source:F:\sources\sxs /LimitAccess

yapıyorum %65 de kalıyor ve şu hatayı veriyor

The source files Could Not Found

ardından Sxs Dosyasını C de Temp Klösörü OLuşturup içine attım ve yolu Attgım Klösöre Gösterdim tekrar denedim ama yine aynı hatayı aldım bu hataya çözüm yok bulamadım

Windows 8 işletim sistemine net framework 3.5 İnternetsiz kurulum yapamıyorum ne yaptıysam olmadı komut sisteminden deniyorum Yine olmadı Yardım lütfen ne yapmam gerekiyor offline kurulum için bir program varmı varsa nasıl kurucaz sizlere sormadan önce googlede aramadıgım yer kalmadı yardım lütfen internetsiz olarak kurmam gerekiyor internete baglanmadan

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.