.net framework sorunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mxdark31

Yeni üye
4 Ara 2009
15
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba.PC me .Net Framework 3,5 yüklemek istiyorum ama kurulum sırasında hata oluştu diyor. .Net Framework 1.1 i yükledim sonra 3,5 i denedim gene olmadı. .Net Framework uninstall programı ile hepsini kaldırıp tekrar denedim olmadı.Visual Studio 2008 ile denedim o da .Net Framework 3,5 hatası verdi :S Napabilirim yardım. Sistemim Xp SP3. İstenirse resim de koyabilirim acill yardım..:confused::confused::confused::confused:

IISpYKiilErII

Katılımcı Üye
15 Ağu 2009
559
0
55
tamamen kaldırdığndan emin ol cclear programla çerezlerini de temizlersin ayriyetten windows un orjinal olmaması bazen sorun cıkartıyor ona dikkat et

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Fremework un SP3 İçin Olanını mı İndirdiğine Eminmisin ?

Edit: kardeşim senin için biraz baktım aynı sorunu yaşayan birçok insan var Freamework 3.5 sp3 ile çalışmayabiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.