net Problemi

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
S.a Arkadaşlar Öncelikle iyi Günler Bende Airties RT-206V4 Modemim Var Bide Sagem 800 usb modem suan sagem 800 usb modemle giriyorum neyse airtiest modem'i takıyorum Tüm ışıklar yaniyor pc Modem'i Algiliyor Fakat Böyle oluyor internet erişimi yok diyor : Not: Pc Bi kaç gereksiz program sildim Pc Resetledim Pc açildigindan Sonra böyle oldu sistem Geri Yükledim sildiklerim Geri Geldi fakat Gene Ayni Sorun İlgilenen Arkadaşlara simdiden Teşekkür Ederim.
t9j5g.jpg

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
sorunun pc ile değil modemin ile olabilir kardeşim, pc ile olduğunu sanmıyorum çünki diğer modem ile sorunsuz girebiliyoırmuşsun.

Airties RT-206V4 modemini takdıkdan sonra internet tarayıcından 198.162.2.1 yada 198.162.1.1 e girmeyi dene muhtemelen 2.1 dir.

Modemin içine giridkden sonra internet ayarlarını yap.

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
sorunun pc ile değil modemin ile olabilir kardeşim, pc ile olduğunu sanmıyorum çünki diğer modem ile sorunsuz girebiliyoırmuşsun.

Airties RT-206V4 modemini takdıkdan sonra internet tarayıcından 198.162.2.1 yada 198.162.1.1 e girmeyi dene muhtemelen 2.1 dir.

Modemin içine giridkden sonra internet ayarlarını yap.

Kardeşim geldiginde özel mesaj olarak ulaşirmisin bana ?

Sorun Giderme Ne Diyo Bu Hataya ? Birçok Nedeni Olabilir Bunun

İşte sorun orda hiçbir Hata bulmuyor :S

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Kardeşim Geçenlerde Aynı sorun bendede oluyodu Arıyorum TTneti sorun yok Satralde diyolar evde iki pcde aynı sorun var başka modemi takıyorum sorun çözülüyordu sonra Dns ayarlarını 1.Yi / 8.8.8.8 2.Yi/ 8.8.4.4 Yap ve Sorun çözülecektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.