Netflix film indirme

candalgc

Üye
20 May 2018
172
1
Netflix film indirme olayı var mıdır bir zamanlar araştırmalar sonucunda bir program bulmuştum bu program ne kadar güvenilir yada film indirmek için başka bir yöntem var mı indirdiğim filmleri arşiv oluşturmayı düşünüyorum irşivi isteyen arkadaşlarla paylaşıcam.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Netflix film indirme olayı var mıdır bir zamanlar araştırmalar sonucunda bir program bulmuştum bu program ne kadar güvenilir yada film indirmek için başka bir yöntem var mı indirdiğim filmleri arşiv oluşturmayı düşünüyorum irşivi isteyen arkadaşlarla paylaşıcam.

Merhaba değerli üyemiz, indirmek için "internet download manager" programını deneyebilirsiniz.

Mobilde ise snaptube android uygulamasını öneririm. Saygılarımla

Hayalet Casper

Yeni üye
15 Mar 2018
43
0
20
Aydın

Ben de öyle bir yazılım aramaktayım.

Merhaba değerli üyemiz, indirmek için "internet download manager" programını deneyebilirsiniz.

Mobilde ise snaptube android uygulamasını öneririm. Saygılarımla

IDM olmuyor, bilgisayardan indirmek daha kolay oluyor.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

Ben de öyle bir yazılım aramaktayım.

IDM olmuyor, bilgisayardan indirmek daha kolay oluyor.

Öncelikle Şunu Söyleyim %90 Sitelerde Çalışacaktır.Yapmaya Geçelim.

1= Film İzlediğiniz Siteye Girip Filminizi Açın.
2= Sayfanın Boş Bi Kısmına Tıklayıp "İncele" Seçin
3= Network'u Seçip Filtre Kısmına "videoplayback" Yazın veya filmin yanında d0cuments yazar
4= Ardından Aşağı Kısımda Çıkan "videoplayback" veya d0cuments Sağ Tık Yapıp Open In New Tab diyin
5= Boş Bi Klasöre İster Adlandırarak ( Tavsiyem Karışıklığı Önler ) İster Direkmen Kaydedin

İndirme İşleminizi Tamamladıktan Sonra Filminizi Gönül Rahatlığıyla İzleyebilirsiniz.

Budamı olmadı, filmin bulunduğu sayfada ctrl+u yapın sonra ctrl+f yapın orda .mp4 şeklinde aratın mutlaka çıkması lazım, tıklayıp indirebilirsiniz. Çıkmazsa diğer üyelerimizin yorumlarını bekleyelim.

Hayalet Casper

Yeni üye
15 Mar 2018
43
0
20
Aydın

Öncelikle Şunu Söyleyim %90 Sitelerde Çalışacaktır.Yapmaya Geçelim.

1= Film İzlediğiniz Siteye Girip Filminizi Açın.
2= Sayfanın Boş Bi Kısmına Tıklayıp "İncele" Seçin
3= Network'u Seçip Filtre Kısmına "videoplayback" Yazın veya filmin yanında d0cuments yazar
4= Ardından Aşağı Kısımda Çıkan "videoplayback" veya d0cuments Sağ Tık Yapıp Open In New Tab diyin
5= Boş Bi Klasöre İster Adlandırarak ( Tavsiyem Karışıklığı Önler ) İster Direkmen Kaydedin

İndirme İşleminizi Tamamladıktan Sonra Filminizi Gönül Rahatlığıyla İzleyebilirsiniz.

Budamı olmadı, filmin bulunduğu sayfada ctrl+u yapın sonra ctrl+f yapın orda .mp4 şeklinde aratın mutlaka çıkması lazım, tıklayıp indirebilirsiniz. Çıkmazsa diğer üyelerimizin yorumlarını bekleyelim.

İki yöntemde de çalışmıyor. :(

candalgc

Üye
20 May 2018
172
1
[sıze="4"]

öncelikle şunu söyleyim %90 sitelerde çalışacaktır.yapmaya geçelim.[/sıze]

[sıze="5"]1= film izlediğiniz siteye girip filminizi açın.
2= sayfanın boş bi kısmına tıklayıp "incele" seçin
3= network'u seçip filtre kısmına "videoplayback" yazın veya filmin yanında d0cuments yazar
4= ardından aşağı kısımda çıkan "videoplayback" veya d0cuments sağ tık yapıp open ın new tab diyin
5= boş bi klasöre ister adlandırarak ( tavsiyem karışıklığı önler ) ister direkmen kaydedin
[/sıze]

[sıze="5"]indirme işleminizi tamamladıktan sonra filminizi gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.[/sıze]

budamı olmadı, filmin bulunduğu sayfada ctrl+u yapın sonra ctrl+f yapın orda .mp4 şeklinde aratın mutlaka çıkması lazım, tıklayıp indirebilirsiniz. çıkmazsa diğer üyelerimizin yorumlarını bekleyelim.
işe yaramıyor her yöntemi denedim ne playback filterini buldu ne d0cuments nede .mp4

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.