Netflix hesabı

AtakanUsta

Üye
16 Nis 2019
152
0
Merhabalar;
2 Gün önce netflix 30 bedava izleme sürem doldu.
Bugün ise tkr hesap açmayı çalıştım. Fakat; Aynı card üzerinden tekrar hesap açamıyorum.

Nasıl Tekrardan Netflix Hesabı Açabilirim Bedavaya?

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,650
183
22
Shawty
Hangi kart bilmiyorum ama mutlaka uygulamasında sanal kart oluşturma özelliği vardır. Yeni bir sanal kart açıp içine 1 tl yüklemen yeterli olacaktır. Yani yeni bir sanal kart oluşturup denersen başarılı olursun.

AtakanUsta

Üye
16 Nis 2019
152
0
Hangi kart bilmiyorum ama mutlaka uygulamasında sanal kart oluşturma özelliği vardır. Yeni bir sanal kart açıp içine 1 tl yüklemen yeterli olacaktır.

İninal kullanıyorum. Sence olur mu? Ve nasıl 1 tl yatırabilirim? Minimum 5 tl yatırılabiliyor die biliyorum.

Sanal kartı oluşturdum fakat nasıl para yatıracağım ATM'den?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sinxy09

Yeni üye
4 Eki 2019
1
0
Merhaba,bende İnninal kart kullanıyorum şimdi İnninal mobil uygulamasında sanal kart oluşturma özelliği var.Sanal kart oluşturduktan sonra yapman gereken 3 ila 5 tl arası bi para aktar oraya sonrasın da Netflix ten hesabı kolayca açabilirsin.En fazla 4 tane sanal kart oluşturabildiğin için 4 ay boyunca bedava ve güzel bir şekilde kullan.İyi akşamlar.:sırıtan

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Mail atıp gerekli bilgilerinizle birlikte "Kart bilgilerimin sisteminizden silinmesini talep ediyorum." diye yolla. Hiç bir şirket sizin istemini dışında kart bilgilerinizi tutamaz. Silindi diye mesaj alınca yine aynı kartla alabilirsin. :)

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Netflix'emi mail atam yoksa ininal'a mı? Eğer netflix ise mail adresini *yasak değilse* Atabilir misin buraya

"Sizi kaybetmeyi hiç istemiyoruz, ama üyeliğinizi iptal etmeniz gerekiyorsa bütün yapmanız gereken Hesap sayfasında Üyeliği İptal Et bağlantısına tıklamak.

İptal edildikten sonra 10 ay içinde yeniden açılmamış olan Netflix hesaplarını otomatik olarak silmek standart uygulamamızdır. İptal edilen Netflix hesabınızın daha erken silinmesini istemek için, lütfen hesapla ilişkili e-posta adresinden [email protected] adresiyle iletişime geçin. (Not: Farklı bir e-posta adresinden gönderilen bir isteğin gövdesinde e-posta adresinin bulunması bu amaç için yeterli değildir.)"

AtakanUsta

Üye
16 Nis 2019
152
0
"Sizi kaybetmeyi hiç istemiyoruz, ama üyeliğinizi iptal etmeniz gerekiyorsa bütün yapmanız gereken Hesap sayfasında Üyeliği İptal Et bağlantısına tıklamak.

İptal edildikten sonra 10 ay içinde yeniden açılmamış olan Netflix hesaplarını otomatik olarak silmek standart uygulamamızdır. İptal edilen Netflix hesabınızın daha erken silinmesini istemek için, lütfen hesapla ilişkili e-posta adresinden [email protected] adresiyle iletişime geçin. (Not: Farklı bir e-posta adresinden gönderilen bir isteğin gövdesinde e-posta adresinin bulunması bu amaç için yeterli değildir.)"

Ekran-Al-nt-s.png
Gönderebilmek için uygun mu? Başka bişi daha eklemem lazım mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.