netten video izlerken donuyor(yardım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FaramiR27

Üye
1 Eyl 2011
97
0
arkadaşlar netten video izlerken veya film veya lig macları goruntu bı sure sonra donuyor onceden olmuyordu sımdı yenı yenı olmaya basladı acaba yardım edebılcek olan bırı varmı ya ne olur yarın fenerın macıda var :/

15 Ağu 2011
79
0
yüklenme sorunuysa ona birşey diyemem afedersn ttnetin p**liği,

bndede vardı yklendiği halde açlmıyordu 2 neden söyleyeyim

1-virüs(dşük ihtimal)

2-kayıt defteri hatası(büyük ihtimal)

5 Eyl 2011
243
0
KONYA
eger internet agında, komşunuz yada, başka biri paylaşıyor ise, internetten kaynakların internetin yasaktır ve modem ayarlarına göz , at olmassada, arkadaşlarında verdigi linki bir denemeni öneririm :)

FaramiR27

Üye
1 Eyl 2011
97
0
eger internet agında, komşunuz yada, başka biri paylaşıyor ise, internetten kaynakların internetin yasaktır ve modem ayarlarına göz , at olmassada, arkadaşlarında verdigi linki bir denemeni öneririm :)

yok kardeşim tek kullanıyorum normalde yapmıyordu yenı yenı yapmaya basladı gecen nette bısı gordum hdd dolu olursada yapıyormus bıraz bıkac sey sıldım baya bosalltım uzun sure yapmadı fenerın macını felan ızledım donmadan sımdı gıne yapmaya basladı :/ deli olcam kafayı yıycem ya :(

Revolutionist

Katılımcı Üye
24 Ara 2009
805
0
yok kardeşim tek kullanıyorum normalde yapmıyordu yenı yenı yapmaya basladı gecen nette bısı gordum hdd dolu olursada yapıyormus bıraz bıkac sey sıldım baya bosalltım uzun sure yapmadı fenerın macını felan ızledım donmadan sımdı gıne yapmaya basladı :/ deli olcam kafayı yıycem ya :(
Advance System Care İle kayıt defteri filan silersin,virüs tararsın
Advanced SystemCare Free - Reviews and free Advanced SystemCare Free downloads at CNET Download.com

FaramiR27

Üye
1 Eyl 2011
97
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.