Newholland hacked

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
377
WORLD
http://www.zone-h.org/mirror/id/8680813

Zevk degıl mısyon meselesi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Aramızda bu NewHolland ın ne sitesi olduğunu bilmeyen arkadaşlarımız vardır belki.Arkadaşlar bu site dünyaca çok ünlü olan italyan devi juventus un sponsor luğunu üstlenen firmadır ne adına çalışıyorlar bilmiyorum.Ancak baya ünlü bir firmalar.Juventus un formasının önünde "NewHolland" yazıyor dikkat ederseniz .

Bilginize ;)

Mert_R6V2

Üye
4 Kas 2008
142
0
Türkish hacker yazmanızı beklerdık ama herhalde acıl bastınız sayın başkan başarılarınızın devamını dılerız :)

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
Aramızda bu NewHolland ın ne sitesi olduğunu bilmeyen arkadaşlarımız vardır belki.Arkadaşlar bu site dünyaca çok ünlü olan italyan devi juventus un sponsor luğunu üstlenen firmadır ne adına çalışıyorlar bilmiyorum.Ancak baya ünlü bir firmalar.Juventus un formasının önünde "NewHolland" yazıyor dikkat ederseniz .

Bilginize ;)

Bunu okuduktan sonra HeLaL oLsun demekten baSka care yok

TebrkLeR komutanım:)

PaS_hA

Uzman üye
13 Ara 2008
1,474
0
C:\WINDOWS\system32\*.*

Bilginize ;)

Bende şöyle açıklayayım NewHolland şu anda dünyada en çok kullnılan traktörlerin firmasıdır fiatın bir koludur tıpkı fiatın ferrari ve lamborghini kolu gibi yani kısacası dev bir firma...

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,134
0
35
Istanbul

Bilginize ;)

Dünyaca ünlü Traktör Firması Bazı İşlerini Yaptık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.