Nextpost V4.1.1 Instagram Auto Post Scripti Kırıldı[DEV KONU]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Modüller bölümüne girdikten sonra module setting bölümünü kendi anlatımınla nasıl yapılmasının gerektiğini ve nasıl daha iyi olacağını, hesapların riske girmemesi için anlatan bir video çekersen çok iyi olur. Eğer biliyorsan tabi.

Edit: Hocam instazzy çok güzel yapmış. Flatdrop skinin kullanıyor sanırım. Üzerinde değişiklikler yapmış. Ana sayfa bölümünü nerden nasıl değiştirebiliriz ? Tamamen Türkçe ana sayfa, diğer sayfalar, tüm sayfaları. TRY para birimini ekleme. Skinler de yine aynı şekilde Türkçe arayüz. Bunları yapabilirsen, yapılışını anlatan bir video filan olursa gerçekten çok güzel olur. Gerekirse sen hazırlarsın bir dosyaya yüklersin rar şifreli yapıp. Teşekkür edip yorum yapanlara verirsin şifreyi güzel olur :cool

Son düzenleme:

Muratozturk

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
379
0
Izmir
Arkadaşlar asıl arayüzü tamamen türkçe yapmayın. Login vb işe yaramıyor o zaman

Modüller bölümüne girdikten sonra module setting bölümünü kendi anlatımınla nasıl yapılmasının gerektiğini ve nasıl daha iyi olacağını, hesapların riske girmemesi için anlatan bir video çekersen çok iyi olur. Eğer biliyorsan tabi.

Hemen yapıyoruö :)

Edit: Hocam instazzy çok güzel yapmış. Flatdrop skinin kullanıyor sanırım. Üzerinde değişiklikler yapmış. Ana sayfa bölümünü nerden nasıl değiştirebiliriz ? Tamamen Türkçe ana sayfa, diğer sayfalar, tüm sayfaları. TRY para birimini ekleme. Skinler de yine aynı şekilde Türkçe arayüz. Bunları yapabilirsen, yapılışını anlatan bir video filan olursa gerçekten çok güzel olur. Gerekirse sen hazırlarsın bir dosyaya yüklersin rar şifreli yapıp. Teşekkür edip yorum yapanlara verirsin şifreyi güzel olur :cool

Hocam çalışmaya başladım zaten. Ama türkçe arayüz satın alındığında veren bir özellik maalesef nulled versiyonda yok. araştırıp bulacağım. olmadı arayüz çekerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars
Cron eklemeyi,proxy eklemeyi daha doğrusu tüm konuları bir video çekerek anlatırsanız sevinirim.Proxy ve Cron ayarlarına ve nasıl yapılacağına hakim değilim.

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
İnstazzy çekmeyin bence hocam sonra sıkıntı yaşarız filan. Webmaster forumlarında adam reklam da yapmış üyelik satışı da yapıyor. Onun için dedim.

Konuyu okurken gördüm eyvallah dostum öncelikle script için internette dolu ama bazıları çöp içinde. Eğer çalışıyorsa ne mutlu sana bize.

İnstazzy olayına gelirsek Orhan diye bir abimizin sitesi.sistemini ben kurmuştum zamanında asker kendisi. Siteye eklemeleri falan tamamen ücretli bir şekilde yaptırdı size tavsiyem asla o sitenin tasarımını çekmeyin. Zaten demişsiniz çekmeyin falan diye ama kendisi çok yüklü miktarlarda para ödedi. İyi forumlar :)

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
proxy bulamıyorum her şekilde doğrulama yapın diyor ve doğrulamaya da düşmüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.