nmap 22/tcp open açığı sömürmek

rokhsy

Yeni üye
7 Mar 2023
10
1
merhaba bu işe yeni başladım yeni yeni öğreniyorum bu açığı nasıl sömüre bilirim
PORT STATE SERVICE VERSION
22/tcp open|filtered tcpwrapped
(internet e baktım ama çözüm bulamadım)

SoresEddy

Yeni üye
4 May 2023
38
5
18
dostum hevesini kırmak gibi olmasın yenisen ilk başta bi kendini geliştirmeye devam et nmap sqlmap ile olmaz bu işler hemen biraz daha hakim ol sonra denemeye kalk tavsiyem

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,882
13
925
merhaba bu işe yeni başladım yeni yeni öğreniyorum bu açığı nasıl sömüre bilirim

Burda açık bulmamışsın. Güvenlik duvarı tarafından engelleniyorsun. Nmap taramasına farklı parametreler ekleyerek bypass edip koşan servislerin sürümlerini bulabilirsin...

Ardından sürüm için exploit ararsın, bulursan açığı sömürebilirsin.

İyi forumlar

rokhsy

Yeni üye
7 Mar 2023
10
1
Burda açık bulmamışsın. Güvenlik duvarı tarafından engelleniyorsun. Nmap taramasına farklı parametreler ekleyerek bypass edip koşan servislerin sürümlerini bulabilirsin...

Ardından sürüm için exploit ararsın, bulursan açığı sömürebilirsin.

İyi forumlar
Peki sürüm bulmam şart mı?

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,882
13
925

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,636
12
1,658
Açık bulamamışsın ki sömürmesi kalsın, kendini geliştirmeye devam et
Temeli sağlam at

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.