Nostradamus türkiye kehaneti

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
"Devrimi temelden sarsıyor büyük bir kasırga,
Yüzlerde artık peçeler, başlar örtülü,
Cumhuriyetin sonu geldi artık,
AK'lar-KIRMIZI'lar karşı karşıya..."

"Büyük Dünyanın ortasında geçer başa GÜL,
Yeni tasarılar için halkın kanı dökülür,
Gerçeği söylemek isteyenin ağzı kapatılacak,
Gelmesi gereken, zamanından geç kalacak."

"Büyük bir tarikat, karşısındakilerin çarmıhını hazırlıyor,
Doğduğu yer Mezopotamya'dır,
Nehrin yakınlarındalar tüm cemaat,
Ve mevcut düzeni can düşmanı görüyorlar."

konu 2014 de açılmıştır şuan 16.12.2016 cemaat akp savaşını herkes biliyor acaba bu kehanetler tutmuşmudur :)

DEPREM VE SAVAŞ KEHANETİ

Yeni Deprem Kehaneti!
Nostradamus: Güney Asya'dan sonra Türkiye'de deprem olacak.

İngiliz uzmanlar, Nostradamus'un Yüzyıllar adlı kitabının üçüncü cildini şöyle yorumluyor:
Endonezya depremleri sonrası Yunanistan ve Türkiye'de karışıklık (yer sarsıntıları) olacak.

Nostradamus'un haber verdiği depremin 1999'da olduğunu iddia edenlerin yanı sıra kimilerine göre büyük bir deprem daha bekleniyor.

Astrolojiden faydalanarak kehanetlerinde kesin zamanlama verileri kullanan ilk kahin Nostradamus, öngörülerinde Türkiye'ye de yer ayırıyor. Türkiye ile ünlü kâhinin iki kehaneti bulunuyor:

Deprem ve savaş Fransız şifre çözücü Jean-Charles De Fontbrune'ye göre, Türkiye ilk olarak ikinci cildin 52'nci dörtlüğünde geçiyor: Atina ile savaş Geceler boyunca yeryüzü sallanacak, Sonraki baharda iki kez daha olacak Korent, Efes boğulacak denizde Yiğit şampiyonlar savaşa girecek... Üçüncü satırdaki Korint Yunanistan'ı, Efes ise bazılarına göre İzmir'i bazılarına göre Türkiye'yi temsil ediyor.

Fontbrune'un ismini veremediği bir ülke iki deniz (Ege ve Karadeniz) arasından geçerek Yunanistan ve Türkiye'ye karşı yola çıkacak.

Ardından iki ülke askeri savaşa girecek. Türkiye ile ilgili ikinci kehanet üçüncü cildin üçüncü dörtlüğünde geçiyor: Mars, Merkür ve Ay biraraya gelecek, Güney'de korkunç bir kuraklık görülecek Asya'nın dibindeki toprak sarsılacak Korent ve Efes'te karışıklık...

Ve Türkiye'nin geçtiği son dörtlük, beşinci cildin 25'inci dörtlüğü Mars, Güneş, Venüs Arslan burcunda, Arap prensi, kilisenin egemenliğini denizde yenecek. İran'da bir milyondan fazla insan birleşecek. Gerçek yılan Türkiye ve Mısır'a saldıracak Fontbrune'a göre "Gerçek yılan" Asyalı bir ejderhayı yani Çin'i anlatıyor. Bir milyondan fazla insan (asker) İran'da toplandığında Çin, Türkiye'ye ve Mısır'a saldıracak. 'Arap Prens' ifadesiyle, Ortadoğu yoluyla Asya'dan Avrupa'ya ilerleyen, orduları milyonlarla sayılan dev bir güç kastediliyor... Bu savaş tarihi ise Nostradamus'un takvimine göre 15 Ağustos 2015.

Son düzenleme:

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
""De ki: 'Göklerde ve yerde gaybı (geleceği) Allah'tan başka bilen yoktur.' Ne zaman diriltileceklerini de bilmezler.""

Neml Suresi 65. ayet

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
""De ki: 'Göklerde ve yerde gaybı (geleceği) Allah'tan başka bilen yoktur.' Ne zaman diriltileceklerini de bilmezler.""

Neml Suresi 65. ayet

allaha biz de inanıyoruz ama japonya ya atılan atom bombası ikiz kulelere saldırı adolf hitler ta 15. yüzyılda kitabına yazıyor ben bu konu ilgi çeksin diye forum açtım çok bilmişler gelipte konuma yorum yapsın diye değil

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
allaha biz de inanıyoruz ama japonya ya atılan atom bombası ikiz kulelere saldırı adolf hitler ta 15. yüzyılda kitabına yazıyor ben bu konu ilgi çeksin diye forum açtım çok bilmişler gelipte konuma yorum yapsın diye değil

Allah'a elbette inanıyorsun ,, yorum yapmak serbest diye biliyorum , paylaşım için sağol ,, kendi düşüncemi söyledim ,, SANA KAPAK OLSUN diye söylemedim ,, zoruna neden gidiyor o kadar anlamıyorum ,, uslübuna dikkat et!...

Selametle

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
Allah'a elbette inanıyorsun ,, yorum yapmak serbest diye biliyorum , paylaşım için sağol ,, kendi düşüncemi söyledim ,, SANA KAPAK OLSUN diye söylemedim ,, zoruna neden gidiyor o kadar anlamıyorum ,, uslübuna dikkat et!...

Selametle

Bu forumda yorum olsun diye kapak yapmaya çalışan çok insan var bazıları yüzünden artık üslubumu sertleştirmek gerekti seni üzdüysem kusura bakma yanlış anladım

13 Eyl 2012
109
0
kardeşim böyle şeylere inanma peygamber efendimizin kesin hadis-i şerifi var dinden çıkmaya sebep paylaşabilirsin ama inanma
"Kim bir kâhine gider, dediklerini doğrularsa; şüphesiz ki Muhammed'e indirilmiş olanı inkâr etmiş olur." (Ebû Dâvûd, Tıb, hadis no: 3904).

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
kardeşim böyle şeylere inanma peygamber efendimizin kesin hadis-i şerifi var dinden çıkmaya sebep paylaşabilirsin ama inanma
"Kim bir kâhine gider, dediklerini doğrularsa; şüphesiz ki Muhammed'e indirilmiş olanı inkâr etmiş olur." (Ebû Dâvûd, Tıb, hadis no: 3904).

inanmamak elde değil bir çok şeyi bildi ama inşallah türkiye kehanetleri doğru çıkmaz

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1

Belki bir oyundu en başından beri var olan?Geleceği bilmediler ama gelecek geldiğinde dedikleri gibi onu yönlendirdiler.

Bunlara inanmayın gaybı Allah(c.c.) bilebilir.

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
Kardeş Hitler 18-19.YY Yaşadı.

emin ol bu tarihi senden daha iyi biliyorum :) zaten adam 16.yy yaşıyor ve adolf hitlerden bahsediyor şöyle

“Batı Avrupa’nın derinlerinde bir yerlerde
Fakir insanların bir ****** olacak
Konuşmaları ile milyonların aklını çelecek
Ve Doğu’nun İmparatorluğu’nda da beğenilecek.”

“Aç canavarlar nehirleri geçecek
Savaş alanındakilerin büyük bölümü Hister’e karşı gelecek
Büyük olan demir bir kafese sürüklenirken
Almanya’nın ****** hiçbir şey görmeyecek.”

BU ARADA ADOLF HİTLER 19 YÜZYILDA DOĞUP 20 YÜZYILDA ÖLDÜ

heacker1102

Uzman üye
17 Ara 2012
1,716
0
"Devrimi temelden sarsıyor büyük bir kasırga,
Yüzlerde artık peçeler, başlar örtülü,
Cumhuriyetin sonu geldi artık,
AK'lar-KIRMIZI'lar karşı karşıya..."

"Büyük Dünyanın ortasında geçer başa GÜL,
Yeni tasarılar için halkın kanı dökülür,
Gerçeği söylemek isteyenin ağzı kapatılacak,
Gelmesi gereken, zamanından geç kalacak."

"Büyük bir tarikat, karşısındakilerin çarmıhını hazırlıyor,
Doğduğu yer Mezopotamya'dır,
Nehrin yakınlarındalar tüm cemaat,
Ve mevcut düzeni can düşmanı görüyorlar."

Kehanet mi şiir mi karar veremedim :D

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
İpini koparan kehanet üretiyor arkadaş. Gelecekden haberdar olan bir tek ALLAH (c.c)dır.

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
dogru tek allah bilir ama bu adam dunyanin en unlu kehanetcisi farkindaysan savas ve deprem haric hepsi gerceklesti cemaat chp akp kavgalarindan bahsetmis gezi parkindan cumhur baskanligi secimleri gibi seylere ornek verile bilir

iste bu en buyuk sikinti. istedigi kadar dogru olsun gerceklessin. Bu gibi durumlar sirke kadar yolu var

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0

Neml Suresi 65. ayet

Kardeşim elhamdullilah müslümanım ama nosterdamus kehanetleri tamamiyle gerkçtektir. Verdiği ayetin anlamı farklıdır. Böyle şeylerin yöntemleri teknikleri vardır fakat nosterdamus bu teknikleri ya da yöntemleri bilmemektedir. Bunları zaten nosterdamus yazmamıştır ustasından çaldığı kitaptır. Bu arada bunları 13 yıllık imamlık yapmış tecrübeli son derece bilgili zeki bir din hocasından öğrendim.

karacanmanacan

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
905
0
ankara
Kardeşim elhamdullilah müslümanım ama nosterdamus kehanetleri tamamiyle gerkçtektir. Verdiği ayetin anlamı farklıdır. Böyle şeylerin yöntemleri teknikleri vardır fakat nosterdamus bu teknikleri ya da yöntemleri bilmemektedir. Bunları zaten nosterdamus yazmamıştır ustasından çaldığı kitaptır. Bu arada bunları 13 yıllık imamlık yapmış tecrübeli son derece bilgili zeki bir din hocasından öğrendim.

kardeşimiz doğru diyor beni destekleyen çıktı sonunda :) ama bu 15 ağustos işi ne olucak savaş olursa cepheye gitcez desene :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.