note 9 pro guncelleme alamiyorum

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
salam arkadaslar baya zamandir ugrasiyorum amma hayla cozum yolun bulamadim ve bula bileceyimide unmuyorum. elimde redmi note 9 pro modeli telefon var telefonu gormek icin tiklaynmiui versiyonu 12.0.3 de sîxisib kalmis yani guncelleme alamiyorum miui versionu 12.0.3 android 10 qjzmixm
bu gun miui kendi formuna bakdikda android 12.5 rjzmixm in geldiyini gordum. ve youtubede milyonlarca video var amma elimdeki model redmi note 9 pro snapdragon 720
youtubedeki videolardaki toolar yalniz mediatek olan redmi note 9 olanlar icin gecerli bende ise snapdragon 720 olan redmi bootloader kilidini acmak istemiyorum , biraz arasdirma yapdim android 10 sistem guvenligi android 11 in yuklenmesinin karsisini aliyor
xiaomitools v2 bu proqram mediatek islemcili telefonlar icin
nQpdL1.jpg

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.