Notebook Önerisi

byvolkan61

Üye
18 Ocak 2012
141
0
Arkadaşlar bi notebook almayı düşünüyorum. Bütçem 1.000-1.600 Arası.
Oyunları rahatlıkla oynayabileceğim, yüklediğim programlar vb. şeyler yüzünden kasma yapmayacak. Isınma sorunu olmayacak bir notebook arıyorum. Markası da çok önemli aslında lenovo önerdiler ancak o da şu iki senede patladı iyice. Pek inceleme fırsatım olmadı. Şuan aklımda Asus, Dell, Toshiba var. Bunlarda ısınma sorunu ve yukarda saydıklarımı rahatlıkla yapabılır mıyım + önerdiğinz notebookun lınkını atarsanız sevınırım.

byvolkan61

Üye
18 Ocak 2012
141
0
İşlemci hızı çok düşük geliyo bana ya. Benım 6 Senelik Laptop'un bile 2.20 :D
he bide grafık chipset modeli oyun için yetersiz kalır diye düşünüyorum.
TEŞEKKÜRLER Yorumunuz için.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.