Numara ve Operatör Sorgulama

rapslow32

Yeni üye
21 Tem 2009
30
0
Selamün Aleyküm.

Konuyu doğru bölümemi açıyorum emin değilim şimdiden kusura bakmayın. Diğer bölümlere nazaran bu bölüm daha yakın geldi bana eğer değilse Yönetici taşırsa sevinirim. :)

Nedir: Bu program ile tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu ve operatör bilgisini sorgulayabilirsiniz. Kaynak olarak bazı siteleri kullanıyor.

Virus Total Sonucu

Son düzenleme:
26 Eyl 2013
88
0
GÜvenlik kodu gozukmuyor ? bizimi kekliyon ne ya ? 1234 yazdım öylesine sonra amcamn numaraısnı sorguladım turkcel ıletısım hızmetlerı a.s yapmıssın. Kafamı buluyon ?

26 Eyl 2013
88
0
http://i.hizliresim.com/blzbld.png Güvenlik kodu gözükmüyor Bilader. Sizde ne yorum atıp sımartıyorsunuz. Güvenlik kodu gozukmuyor sallama guvenlık kodu yazıyorum amcamın numarası yazıyorum numaraya. Sorgula dıyorum Operatör doğru.Numara kime ait bölmü bekleniyor da kalıyor. Birisi şu konuya baksın Lütfen.!!!

26 Eyl 2013
88
0
5 yıl önceki hattım suan da kullanılmayan bi r numara olmsına ragmen /HAKARET, sadece operatör ü yazdırmıs numaranın kıme ait oldugu bılınmıyor Beklenıyor da kalıyor. Kandırma milleti. Biri suna haddini bildirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami
http://i.hizliresim.com/blzbld.png Güvenlik kodu gözükmüyor Bilader. Sizde ne yorum atıp sımartıyorsunuz. Güvenlik kodu gozukmuyor sallama guvenlık kodu yazıyorum amcamın numarası yazıyorum numaraya. Sorgula dıyorum Operatör doğru.Numara kime ait bölmü bekleniyor da kalıyor. Birisi şu konuya baksın Lütfen.!!!

Kardeş sorun sende olması lazım bende gözüküyor yaklaşık 10 numara denedim hatta kafadan salladım buluyor yani.

26 Eyl 2013
88
0
Kardeş sorun sende olması lazım bende gözüküyor yaklaşık 10 numara denedim hatta kafadan salladım buluyor yani.

Edit:Numara Paylasma/ Numarası kime ait bi baksana kardes ? bi de ekran fotosu atarsan sevinirim. Gvenlik kodu bolmu açılmıyor bende. Gozukmuyor sallama bi guvenlık yazmak zorunda kalıorum numarayı sorgula ddigimde iste numara kıme ait bölmü beklenıyor da kalıyor operatör bölmünü dogru verıor onu nenem de yapar... Neyse kardes beklıyorum bakalım

Moderatör tarafında düzenlendi:

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami
0542 209 52 69 Numarası kime ait bi baksana kardes ? bi de ekran fotosu atarsan sevinirim. Gvenlik kodu bolmu açılmıyor bende. Gozukmuyor sallama bi guvenlık yazmak zorunda kalıorum numarayı sorgula ddigimde iste numara kıme ait bölmü beklenıyor da kalıyor operatör bölmünü dogru verıor onu nenem de yapar... Neyse kardes beklıyorum bakalım

Kardeş haklısın bu numara gözükmüyor. Numara bulunamadı gösteriyor. Sadece vodofone ait olduğunu gösteriyor.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Konu ile adap ve unsup bozulmasın adam emek etmiş koymuş ister indir ister indirme sana kalmış birşey. Herkez haddini yerini bilir burda burası türkhackteam ötesi yok

Numara konusuna gelicede bazı numaralar bilgilere kapanıyor olabiliyor örnek vermek gerekirse 11880 arasın numarada isimde versen bilgi veremezler operatör kapatır cunku erişimi. Bunuda aklında bulundur... İstiyorsunuz ki herşey kusursuz olsun...
Ellerine saglık teşekkür butonuna basiyorum

rapslow32

Yeni üye
21 Tem 2009
30
0
Teşekkürler düzgün yorum yapan arkadaşlara.

Sen ne çok konuşmuşsun ister kullan ister kullanma. XP sistemlerde çalışma .net 4.5 yoksa çalışmaz. Atıp sıkıp durcağına Program Hakkında kısmını oku kaynak siteleri gör. Program o kaynak sitelerden sorgulama yapar numaran yazarsın varsa veritabanında çıkar o isimde yoksa çıkmaz arkadaş boş boş konuşmanasana.

26 Eyl 2013
88
0
Sen ne saçmalıyorsun dostum ? byzehirX sen de ne saçmalıyorsun ? Kaynak siteyi gördüm evet siteye de gittim baktım isim veriyor soy isim yok. Ve Babamın üzerine olan hatta ki babamın adı Aydın. Kaynak site bile sahtekar, sallamasyon isim çıkartıyor. Umut diyor. Dedeme hasan diyor dedemin hatttına.. Anneminkine bulunamadı diyor tamam 118 den gizliyorsun zaten müşteri hizmetlerini arayıp. Amcama baska bi isim.. Sallıyor arkadaslar, yine de eline sağlık mı diyelim ne diyelim ? Bu arada xp değil win 7 ultimate. Net frame work programları zaten yuklu. Ayrıca Norton Sicile dayalı Ağ tehdidi algıladı (Risk:Orta) ona ragmen güvenip devre dısı bırakıp çalıstırdım isime yaramadı. Neyse emeğe saygı diyelim demi yine de..

rapslow32

Yeni üye
21 Tem 2009
30
0
Böyle konuşmanı bilmediğine veriyorum.. Bak numarayı sorguladığında çıkan isimler telefondan daha önce öyle kayıtlı olduğu için veritabanınada öyle kaydedilmiştir. Kendi numaranı yazarsın Ahmet çıkar ismin Mehmet'tir. Çünkü Ahmet diye bir telefonda o numara kayıtlıdır ve ordan Ahmet diye alınmıştır bunu anlayamicak kadar ne var ki. Denersin işine yararsa kullanırsın yaramazsa kullanmazsın. Ayrıca 50 satır kod olmayan programda ne tehditi algılandı? webBrowser tabanlı site sorgulama yapar html kodları arasından sonuçları alır. Normalde olması gereken bakarsın, beğenirsin, indirirsin, denersin. Olur yada olmaz beğenmezsen silersin boş boş konuşmanın anlamı yok. Sen emeğe saygı falan deme yazma, iyi günler..

AntBoogy

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
258
0
Ellerine Sağlık Kardeşim benim işimi gördü yaz<dığım numaraları da buldu çaban için saol

osmanol

Katılımcı Üye
28 Kas 2010
512
0
turkhackteam
Sen ne saçmalıyorsun dostum ? byzehirX sen de ne saçmalıyorsun ? Kaynak siteyi gördüm evet siteye de gittim baktım isim veriyor soy isim yok. Ve Babamın üzerine olan hatta ki babamın adı Aydın. Kaynak site bile sahtekar, sallamasyon isim çıkartıyor. Umut diyor. Dedeme hasan diyor dedemin hatttına.. Anneminkine bulunamadı diyor tamam 118 den gizliyorsun zaten müşteri hizmetlerini arayıp. Amcama baska bi isim.. Sallıyor arkadaslar, yine de eline sağlık mı diyelim ne diyelim ? Bu arada xp değil win 7 ultimate. Net frame work programları zaten yuklu. Ayrıca Norton Sicile dayalı Ağ tehdidi algıladı (Risk:Orta) ona ragmen güvenip devre dısı bırakıp çalıstırdım isime yaramadı. Neyse emeğe saygı diyelim demi yine de..
Burdakilerle konusurken usulup konusma yazma tarzin hic iyi deil :RpS_thumbdn:
Ben de denedim 10 nuda 7. Sini buldu bu yazinda dolayi seni kınıyorum :RpS_thumbdn:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.