Nvidia 635m Ve IntelR HD 4000 arasında geçiş sorunu kasma yapıyor anlayanlar

de22

Uzman üye
13 Şub 2011
1,041
0
iStanbul
Autocad 2012 lisanslı kullanıcısıyım bu konuyla ne alaka derseniz ,
dün ekran kartım için bir güncelleme geldi,
ekran kartım NVİDİA GEFORCE 635M
bunu yaptım ve ondan sonra autocad de Line komutuyla çizmeye başlayınca kasma yaptı,
sorunu aradım aradım ve sonunda Aygıt Yöneticisine girdim , İlk önce Nvidia geForce 635m i devre dışı bıraktım sorun devam etti ama sonra İNTEL(R) HD Grapichs 4000 adlı kartı kaldırdım Ve Şakırt sorun ortadan kalktı tabi havalara uçtum ama önceden 2 si aktif iken kasma yapmıyordu.
buna dikkat ettim ve HD GRAPİCHS 4000 kartını aktif ettiğimde bu sorun nasıl kalkacak ve NVİDİA Denetim masası açılmıyor bu işlemi yaptığımda

BİLGİSAYARIN ÖZELLİKLERİ
i7 2. nesil işlemci 8 gb memory
2 gb ekran kartı nalet girsin ona
1tb hdd

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.