Windows Nvidia Ekran kartı bilgisayar görmüyor

Yakup0

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
363
0
Adıyaman
Arkadaşlar nvidia geforce 540m ekran kartı var bilgisayarda ancak ne yaptıysam okutamadım driver kurdum böyle bir donanım yok dedi bilgisayarı güncelledim olmadı windows 10 yükledim bide öyle deneyeyim dedim yine ne yaptıysam görmedi sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim

Yakup0

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
363
0
Adıyaman

Onli

Yeni üye
3 Şub 2019
25
0
Denedim hepsini otomatik olarak ara deyince bulmuyor manuel olarak seçtim ekran kartını driverı kurmaya çalıştım ancak donanım bulunamadı hatasını aldım bu arada aygıt yöneticisinde de gözükmüyor

Babacanım :)Başlat arama çubuğuna dxdiag yaz çıkan pencerede üstte ses kısmına tıkla orda ses hakkında bilgi veriyormu bak bilgi kısmı boş ise ses kartında sorun var demektir babacanım :(

Alt tüm bilgileri kaydet seçeneği var ordan tümünü kaydet de uzantısı txt olsun ordan da ekran kartı modelini ve sürücüversiyonuna bak hergangi bir bilgi yoksa üstte verdiğim örnek gibi ekran kartı anakarta uygun değil yada arızalı babacanım :(

Son düzenleme:

Yakup0

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
363
0
Adıyaman
Babacanım :)Başlat arama çubuğuna dxdiag yaz çıkan pencerede üstte ses kısmına tıkla orda ses hakkında bilgi veriyormu bak bilgi kısmı boş ise ses kartında sorun var demektir babacanım :(

Alt tüm bilgileri kaydet seçeneği var ordan tümünü kaydet de uzantısı txt olsun ordan da ekran kartı modelini ve sürücüversiyonuna bak hergangi bir bilgi yoksa üstte verdiğim örnek gibi ekran kartı anakarta uygun değil yada arızalı babacanım :(

intel hd graphics 3000 sadece gözüküyor nvidia hakkında bi bilgi yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.