Nvidia Ekran Kartımı Bilgisayarım Algılamıyor/Görmüyor

30 Eyl 2017
63
0
Merhaba GTX650 Gigabyte Modeli Bir Ekran Kartım Var (Nvidia) Kargodan Gelmeden önce Verimli çalışıyordu ki kargodan geldi Ve Her ne olduysa Görmüyor Bilgisayarda Herhangi Bir Donanımsal arıza Yok Sadece Aygıt Yöneticisinde Bilinmeyen Aygıt Var Ondan Olabilir Bunu Yardım Merkezindemi Yayınlayım Diye Düşündüm Ama :D Lütfen Yardım Edin Bide DDU İle Driverleri Sildim Öyle Yap dediler Olmadı Çıkar Tak Olmadı Fanı Çalışıyor Chipseti Bozulsa Ztn Fan Çalışmaz Driver Vs. De Çökmedi Yani Ne Oldu :D

Legalatte

Üye
29 Eki 2018
75
0
Searching...
internete GTX650 ve hangi windows sürümün kullanursanın onu yaz ve driver kurulumuun yap büyük ihtimalle win7 dir donanımsal olarak tanınmış ancak yazılımsal olarak tanınması için driver' ını bul indir :) iyi forumlar

30 Eyl 2017
63
0
->

internete GTX650 ve hangi windows sürümün kullanursanın onu yaz ve driver kurulumuun yap büyük ihtimalle win7 dir donanımsal olarak tanınmış ancak yazılımsal olarak tanınması için driver' ını bul indir :) iyi forumlar

Yardımınız İçin Teşekkürler Ancak Driver Kurmayı Denediğim Zaman Donanım Bulunamadı VE Windows Sürümüyle Uyumlu Değil Diyor Windows Sürümüm Uyumlu Ekran Kartım GTX 650 Ama Niyeyse Görmüyor

Legalatte

Üye
29 Eki 2018
75
0
Searching...
Yardımınız İçin Teşekkürler Ancak Driver Kurmayı Denediğim Zaman Donanım Bulunamadı VE Windows Sürümüyle Uyumlu Değil Diyor Windows Sürümüm Uyumlu Ekran Kartım GTX 650 Ama Niyeyse Görmüyor

Silgi ile ekran kartının bakır dişlerini sil rütübet,nemli gibi ortamlarda uzun süre durmuşsa iletkenliğini kaybetmiş olabilir.Fazla bastırmadan silgi ile 10 dk sil yavaş yavaş bide ağzınlada ufak ufak sıcak sıcak üfle silme esmasında.İletkenliğği geri gelecektir Donanım bulundu der o zaman. Eğer olmassa yine,aldığın yere iade et o zaman.Belliki ekran kartı bozuk yada ömrünü doldurmuştur. :)

30 Eyl 2017
63
0
Silgi ile ekran kartının bakır dişlerini sil rütübet,nemli gibi ortamlarda uzun süre durmuşsa iletkenliğini kaybetmiş olabilir.Fazla bastırmadan silgi ile 10 dk sil yavaş yavaş bide ağzınlada ufak ufak sıcak sıcak üfle silme esmasında.İletkenliğği geri gelecektir Donanım bulundu der o zaman. Eğer olmassa yine,aldığın yere iade et o zaman.Belliki ekran kartı bozuk yada ömrünü doldurmuştur. :)

Peki Deniyeceğim Ama Ekran Kartı Ömürünü Nasıl Doldurmuş Yani Anlayamadım :D 5 6 Senedir Duruyor 0 Sıkıntı Driverlerini Güncelliyordum Ama Deniyeceğim Silgi İle Silmeyi Ancak Bir Sorum Daha Var :D Biraz Saçma Olacak ama O Dişler Ekran Kartını Anakarta Bağlayan Kısım Demi yani Resim Atayım İsterseniz :D Birde Kargodan Geldi (Sorumluluk Kabul Etmiyor)

es26es999

Üye
30 Haz 2018
196
0
Eskişehir
Kardeşim kasanda statik elektrik bulunabilir oyuzden arkasında kasanın power girişinde 3 tane bacak varya elektrik tornavidası ile birbirine temas ettir düzelir kardeşim

LeoJeLy

Üye
8 Kas 2015
161
1
önce ki ekran kartının driverlerini silmelisin. gpu driver uninstaller denen programı indir intel ati nvidia ne varsa sil. Ondan sonra nvidianın orjinal sitesinden indir driveri

Salvad0r

Üye
1 Eki 2017
113
0
benim ekran kartımda gt 730 formattan sonra algılamıyor çöüzümü driver booster ile güncelleme

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.