Nvidia GT635M Güncelledikten Sonra Hata Veriyor

26 Ara 2015
51
0
Başlıkta da belirttiğim gibi ekran kartını güncelledikten sonra bu hatayla karşı karşıya kaldım.Ekran kartım windows 10'u desteklemiyor fakat bir şekilde kurdum.Bunun da bir etkisi olabilir yardımlarınızı bekliyorum.
65k1v7.jpg

umarcem

Üye
1 Ocak 2016
150
0
izmir
8.1 de kalsaydın keşke bende 635m kullanıyorum iobit Driver updater var bi dene yararı olabilir veya nvidia experiment var orada güncellemeleri denetlet (programı indirmen lazım ) oda olmadı nvidia denetim masasını kurcala oradada olacaktı update kısmı olmassa yaz bi ilgilenelim

26 Ara 2015
51
0
8.1 de kalsaydın keşke bende 635m kullanıyorum iobit Driver updater var bi dene yararı olabilir veya nvidia experiment var orada güncellemeleri denetlet (programı indirmen lazım ) oda olmadı nvidia denetim masasını kurcala oradada olacaktı update kısmı olmassa yaz bi ilgilenelim

iobit sadece hd graphics 400'ü gösteriyor.şimdi casperdan eski sürücüyü indirdim. resimli anlatımı falan yokmu?

Kettchups

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
365
2
Dostum Bak Bilgisayarın Sanırsam Windows 8 İdi Sende Windows 10 A Geçtin Sonra İntel Ekran Kartın Yüklüydü Ama Nvidia Yüklü Değildi Sanırsam Bendede Aynısı Oldu Bunun Nedeni Bilgisayarının Modelinin Windows 10 A Uyumsuz Olduğudur. Bilgisayarı Alınca Kutunun İçinde Windows 8 Geri Yükleme CD Si Var Onunla Wİndows 8 E Geri Dön Sonra Casperin Sitesine Git Ondan Sonra Orada Sürücü İndirmeye Gel ;

1. Ürün Kategorisi Seçiniz : Burayı Diz Üstüyse Diz Üstü Masaüstüyse Masaüstü Seç
2. Ürün Modeli Seçiniz : Buraya Bilgisayarının Modelini Seç Mesela Benim CKY
3. İşletim Sistemi Seçiniz : Burada Windows 8 İ Seç
4. İndirme Tipi : Buraya Sürücüleri Seç

Daha Sonra Dosya Aramaya Tıkla Sonra :

Ses Kartı Sürücüsü İndir
Chipset Sürücüsü İndir
Kart Okuyucu Sürücüsü İndir
G-Sensör Sürücüsü İndir
Hotkey Sürücüsü İndir
Ethernet Sürücüsü İndir
ME Sürücüsü İndir
Touchpad Sürücü İndir
Ekran Kartı Sürücüsü (INTEL) İndir
Ekran Kartı Sürücüsü (NVIDIA GT630 64 BIT) İndir
Ekran Kartı Sürücüsü (NVIDIA GT635 64 BIT) İndir
Kablosuz Ağ Sürücüsü

Böyle İndirme Yeri Gelir Buradan (NVIDIA GT635 64 BIT) Seç Ve İndir Bu Olmazsa (NVIDIA GT630 64 BIT) İndir %100 Çözümdür!

Son düzenleme:

ProBlack

Üye
6 Ağu 2015
179
0
10 için üretilen bi M sürücüsü var geforce a gir driver bölümünden 600m serisini seç altındanda 635m i seç o driverı bi indir bakalım..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.