Nvidia gt640m overclok kepler

mehmet116

Yeni üye
28 Haz 2013
6
0
beyler şimdiden yardımlarınız için teşekkürler benim gt640m ekran kartım var ve bunun hızını arttırmak istiyorum bazı sitelerden baktım program felan indirin felan diyor indirdim vs. yaptım ama gt640m nin kepler nı nasıl bulacagımı bilmiyorum bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi :RpS_confused: :RpS_confused: :RpS_confused:

General Darknes

Uzman üye
15 Ağu 2008
1,364
10
Kardeşim onu biostan yapabilirsin amma velakilin aşırı derecede ısınıyor bilgin olsun onun için program felan yok arama boşuna.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
programla filan artmaz ısınıyosa en fazla sogutucu alırsın yada daha iyisini alırsın o olur.
yanls programlarda fazla akım veya veri gönderir snra yanar filan ugrasma bence

mehmet116

Yeni üye
28 Haz 2013
6
0
Yorumlarınız için teşşekkürler msi afterburner programı ile nvidia overclock yaptım farcry3 de full optimalde kısaca en yüksek grafikte 0 kasma hiç sorun olmadı ve ısı problemide yoktu ama 1 saat durunca pc reset attı programın arasını bulmam lazım reset atmasını engelemem için ama yapmasını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.!!!

mehmet116

Yeni üye
28 Haz 2013
6
0
Bir de msi afterburner da fan hızını arttıramıyorum hiç bu programı kullanan arkadaş var mı varsa yardım eder misiniz???? rivetuner de de arttıralamıyor.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
fanlar otomatik olarak ayarlıyo ideal ısıda durması için çalısıyo çok soguk olursa da nem olur çok sıcak olursa yanar ayarıı elleme bilmiyosan

mehmet116

Yeni üye
28 Haz 2013
6
0
ama ben video da izledim gt650m de fan hızı felan arttırılıodu bende arttırılamıo da ondan sorayım dedim önerin için teşekkür ederim :) dier soru için yardımcı olabilecek kişi var mı msi afterburner da en iyi düzeye getirmek istiyorum!!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.