NVIDIA GT840M Karıncılanma sorunu

karty01

Katılımcı Üye
24 Ocak 2012
270
0
İSTANBUL
Evet arkadaşlar başlıkta da yazdığ gibi karıncalanma oluyor.
oynarken bu sorunla karşılaştım ve bütün oyunlarımda bu oluyor. Nvidia Denetim Masasında 3D ayarlarında dönen şeyde böyle.
qB2G7B.png

Nette hiç bir çözümü yok. acaba yardım edebilecek varmı ?

GeneraLoser

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
558
0
Hocam güçlü ekran kartlarını bazı kablolar kaldıramaz.Monitöre bağlanan kabloları daha güçlüleri ile değiştir.Bende de aynı sorun vardı,öyle yaptım düzeldi.Bazı kartlar yüksek voltaj istiyor ve eski kablolar o kartı kaldıramayabiliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.