Yazılım | Programlama Ödevim için PHP konusunda yardıma ihtiyacım var ve çok az vaktim kaldı. Yardım edebilecek bir yiğit?

AydnAKTURK

Üye
9 Tem 2015
82
0
Merhabalar,

İnternet programcılığı dersimin final ödevi için admin paneli ile kontrol edilen blog sitesi yapmamız istendi.(Tıpkı wordpress gibi) Ancak durum şöyle hocamız sınıfımızdaki şımarık öğrencilere kızdığı için bir dönem boyunca ders işlemedi ve ödevi final olarak verdi. Yapmak için kendimi yırttım ancak eğitimim olmadığı için yapamıyorum. Yardımcı olabilecek kim varsa yüz çevirdi. Ve aklıma burdan yardım istemek geldi. Yok mu bi hayır sever kendisine tecrübe katsın bize de şu bi ders için okulu uzattırmasın. Sevgiler saygılar.

Not 1 - Finale yetiştiremediğim için aynı ödev aynı kurallar ile büte gireceğim ancak siteyi istenilen subdomaine yüklemem için 1 günüm kaldı.
Not 2 - Zengin değilim ancak yardımcı olan olursa karşılığını bi şekilde vermeye çalışacağım.

Sevgiler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.