ödül kazandınız maili geldi

dwho16

Üye
21 Nis 2012
69
0
Bursa
fazla kullanmadığım gmail hesabıma girdiğimde altta fotosunu paylaştığım mesajı gördüm ben tam çözemedim anlatılmak istenen olayı ödül kazanmışım ama neyden nasıl niye olduğunu çözemedim mesaj geçen sene mayis ayında gelmiş ben daha yeni girdiğim için yeni gördüm bi bilgisi olan varmı nedir ne değildir.

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
Sil gitsin. Kimse bu tür hırsızlıklara inanmasın. Linklerede hiç tıklama. Viodeyu izle derler adobe güncelle çıkar, tıkladın mı iner çalışır, bir bakmışın birşey yok aama adam senin pcne sızmış :)

qeruben

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
483
0
kardeş banada gelmişti buna benzer para 40000 dolar mı ne kazanmıştım bakdım internette çok kişiye gitmiş hiç ugrasma derim mailin aynısını googleye yaz anlarsın bulursan ama yınede sen bilin

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Fake kardeşim bu fake olmasa orada Name description gibi yerler dolu olurdu inanma ve bilgisayarını avira ile virüs taramasından geçir kardeşim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.