Ödüllü Soru [Flv ve WMV]

cerit123

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
278
0
Ankara
[ÇÖzÜLDÜ]Ödüllü Soru [Flv ve WMV]

Evet arkadaşlar ben bu sorunu aşamadım yardımcı olacak arkadaşlara ufak bir ödülüm var ödül yarışmadan sonra kazanan arkadaşa özel mesajla bildireceğim. Ödül işin esprisi ama genede güzel bir şey bence. Neyse başlıyorum.

Elimizde FULL HD(1080p) 13 dakikalık bir video var boyutu 89 MB ve WMV formatında
Bu video'yu kesmeden biçmeden ve gene FULL HD ses ve görüntü kalitesinde FLV olarak zip'in içine veya rar'ın içine boyutu en fazla 100MB olacak şekilde koyabilecek arkadaş ödülü kazanacaktır. :)

Bana kullandığı converter'ı ve converter'ın ayarlarını rar'ın ayarlarını gibi şeyleri söylemesi yeterli.
FrameRate gibi etkenler önemli değil onlarla oynanabilir.:RpS_thumbsup:

Son düzenleme:

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
format factör programını kullan sadece videolar değil her türlü formatı kendi bünyesindeki her tülü formata çevirebiliryor çevirdikten sonra winrarlarken 'Genel' sekmesinin altında 'Ciltlere böl, Boyut var kutucuğa 100 yaz sağ taraftaki 'B' yide 'MB' yap 100 er mb lık olarak böler o onu ve uzantısını ister flv ister mp4 yapabilirsin.

cerit123

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
278
0
Ankara
godmasar özel mesaj atmıssın ama çözmüş sayılmazsın olayda 2-3 rar dosyası yok tek bir dosya olacaktı. Ama genede ilgin için sağol

ARKADASLAR SORUN COZULMUSTUR...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.