★Ödüllü Yarışma★ ~Türkçülük Kulübü~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ViceXx

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
627
1
23
Berlin
Bende katılacağım çok iyi düşünülmüş bu yarışma sayesinde Türkçülük yayginlasacak.

Katılacaklara başarılar

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Ödüller oldukça çekici. Katılmayı isterdim fakat uygun olmayacağı kanaatindeyim. Katılan arkadaşlara başarılar dilerim. Güzel makaleler okuyacağım :)

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Ben de öyle dusunuyorum abi :D Müsait olursan bir ara bir makalene de hayır demem :)

Türk Irkını harekete geçirme konusunda küçükte olsa katkısı olacaksa sayfalar dolusu yazmayı kabul ediyorum :) Makale konusunda oldukça usta tarihçilerimiz yazarlarımız var ki inan yazmaya utanıyorum. Ama geniş bir zamanda fikir yazısı adı altında bir yazı paylaşabilirim :)

Türk Irkı Sağ Olsun!
Türk Yurdu Var Olsun!
Tanrı Türk'ü Korusun!

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Türk Irkını harekete geçirme konusunda küçükte olsa katkısı olacaksa sayfalar dolusu yazmayı kabul ediyorum :) Makale konusunda oldukça usta tarihçilerimiz yazarlarımız var ki inan yazmaya utanıyorum. Ama geniş bir zamanda fikir yazısı adı altında bir yazı paylaşabilirim :)

Türk Irkı Sağ Olsun!
Türk Yurdu Var Olsun!
Tanrı Türk'ü Korusun!

Bir de senden dinleyelim fikrimizi :) Tüm üyelerimiz faydalansın bilgilerinizden. Dediğin gibi abi, küçük de olsa bir katkı sağlamak bizim hedefimiz de. Biz okuduk, bir meraklı, milliyetçi kardeşimiz daha okusun, anlatsın, bir adım da olsa ileri taşısın davamızı.

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Bir de senden dinleyelim fikrimizi :) Tüm üyelerimiz faydalansın bilgilerinizden. Dediğin gibi abi, küçük de olsa bir katkı sağlamak bizim hedefimiz de. Biz okuduk, bir meraklı, milliyetçi kardeşimiz daha okusun, anlatsın, bir adım da olsa ileri taşısın davamızı.

Tüm çabamız bunun için evet :) Uygun bir zaman bulduğumda yazmaya çalışırım.

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Hocam ben Makaleyi yazacağım Eğer Kazanırsam , ödül olarak Bana bir linux eğittim Kitabı yollarmısınız ?

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Türkçülük Kulübü Makale Yarışması Kazananı

http://www.turkhackteam.org/off-topic/1482139-odullu-yarisma-turkculuk-kulubu.html

Esenlikler. İki hafta önce başlayan Türkçülük hakında bir makale yazmanızı istediğimiz yarışmamız bugün sonlanmıştır. Fazla katılım olmasa da bir birinci olmalıydı. Bize ulaşan birkaç makale arasından ``Falcone'un makalesinin ödülü hakettiğini karar verdik.

Gönül isterdi ki daha fazla katılım olsun.
Emek verip yazan arkadaşları yürekten kutluyorum.

Kazanan makale:
http://www.turkhackteam.org/turkiye...turkler-turkculuk-kulubu-yarisma-falcone.html

Ödül olarak Türk Ülküsü adlı eser, haftasonu ptt çalışmadığı için pazartesi günü kargoya verilecek.``Falcone'a teslim edilecektir.

Ruh adam adlı değerli eser de OnLy adminimiz tarafından ViceXx'e gönderilecek.

Türkçülük Kulübü

Son düzenleme:

``Falcone

Kıdemli Üye
27 Haz 2016
3,529
2
l1ackerone
Ödülüm Elime Ulaştı :)
Öncelikle Bu Kulübü kuran The CrueL Abime ardından THEO'ya ve sonra bütün Türkçülük Kulübüne Teşekkür ediyorum.
Theo:Aleykum Selam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.