OFFICE 2010 Kurulum Hatası Hk.

darkkk1907

Üye
5 Ağu 2009
235
0
İzmir
Bilgisayarımda 64 bit win7 ultimate işletim sistemi yüklü. Rupi'nin hazırlamış olduğu AIO arşivinin birinde office 2010 kurulumunu başlatıyorum ama tam kuruluma geçecekken bu programın kurulumu için sistem diliniz desteklenmiyor diyor. Buna çözüm nasıl bulacağız ?
** Teşekkürler...

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Bilgisayara format attın mı ? attıysan Format'tan sonra yedeklemiş olduğun kurulum dosyası ile mi kurulum yaptın yoksa yeni bir kurulum dosyası mı indirdin ? Eğer yeni bir dosya indirdi isen silip tekrar indir. Eğer yedeklemiş olduğun dosyadan kurulum yapıyorsan Bölge ve Dil seçeneklerinden İngilizce olarak seçilmiş her bölümü Türkçe'ye çevir.

darkkk1907

Üye
5 Ağu 2009
235
0
İzmir
format atmadım hocam taşınabilir hdd içinde vardı onu bilgisayara atıp kurmayı deniyorum olmuyor. bölge ve dil seçeneklerinde de herşey Türkçe ama hala hata veriyor :/

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Öncelikle yeni bir profil oluşturup tekrar kurulum yapmayı denemenizi rica edeceğim. Eğer problem devam ederse kayıt defteri içerisinden HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\Language anahtarının içerisinde yer alan Varsayılan, Default ve InstallLanguage değerlerini 0409 olarak değiştirip sisteminizi yeniden başlatın , sonuçları haber edersiniz kolay gelsin..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.