Öğretmen Bilgisayarına Sağlam Trojan Vb.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARJEN10

Üye
3 Nis 2012
152
0
Arkadaşlar bizim bir inglizcecimiz var.Sınavlarda 82 ye 76 aldım sözlüme 75 vermiş.Ben buna gıcık oldum :D Ona bir film getirmiş gibi bilgisayarına sağlam ve kaldıramayacağı bir trojan sokmak istiyorum.Rica etsem link atar mısınız?
Not: İlk önce kendi pc'me indirip flasha atıcam benim bilgisayarıma zarar verir mi?

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
arkadasım adamın bılgısayarından ne ıstıyorsun zagten öğrencılıkte 45 veya 55 üstü olursa not söyle denir;

oo 55 aldım :) Ama 45veya altı bir not olur ise

ya hoca 45 veya 20 vermiş diye soylenır. 20 de alsan 100 de alsan hepsıni sen alıyorsun hoca vermıyor.

onun ıcın kımsenın ozellıkle hocanın haksız yere bılgısayarını bozmaya kalkma kalbını bozuyorsun hem gunah hem ayıp.o senın ogretmenın. :)ananın babanın ogretemedıgı seylerın ogrenmende yardımcı olan kısı bugun cahıl degıL ısen onların sayesındedır. kararından vazgeç dersıne calıs davranıslarını degıstır kı yuksek not versın :)

ARJEN10

Üye
3 Nis 2012
152
0
İkisi de okula bilgisayar ***ürmüyor ve dersi çok güzel işliyorlar :) Aynı zamanda sana 75 fazla bile demiyorlar :)

JUDGEMENTAL

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
502
0
arkadasım adamın bılgısayarından ne ıstıyorsun zagten öğrencılıkte 45 veya 55 üstü olursa not söyle denir;

oo 55 aldım :) Ama 45veya altı bir not olur ise

ya hoca 45 veya 20 vermiş diye soylenır. 20 de alsan 100 de alsan hepsıni sen alıyorsun hoca vermıyor.

onun ıcın kımsenın ozellıkle hocanın haksız yere bılgısayarını bozmaya kalkma kalbını bozuyorsun hem gunah hem ayıp.o senın ogretmenın. :)ananın babanın ogretemedıgı seylerın ogrenmende yardımcı olan kısı bugun cahıl degıL ısen onların sayesındedır. kararından vazgeç dersıne calıs davranıslarını degıstır kı yuksek not versın :)

komutanıma katılıyorum öğrenciliğin tadı burada çıkıyor be kardeşim :D

bu arada server oluşturup fudlayabilirsin kardeşim gerekli bilgiler forumda mevcut...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.