Okul Hakkında Tavsiye Verebilecek

WH1TEN1G4

Üye
30 Eyl 2017
111
0
Öncelikle herkese Selamün Aleyküm
(Konuyu yanlış yere açtıysam taşınmasını arz ediyorum . Teşekkürler .)

Arkadaşlar bu sene üniversiteye başladım 2 yıllık bi üniversite . Bölüm bilgisayar programcılığı eğer 2 yıla sistem ne olur bilmiyorum DGS kalırsa 4 yıla tamamlamayı düşünüyorum .

Şimdi sorum şudur :
Ben amatörüm hani yeniyim bu işlerde ama az çok bi iki terim biliyorum bilgisayarla takılmayı seviyorum ve çabuk öğrenen biriyim . Ben bu okulu değerlendirmek istiyorum elimde bu fırsat varken en baştan başladık zaten işte dns nedir ne işe yarar hosting nedir ne işe yarar sunucular vs.
Benim sizden istediğim hani nasıl kendimi uzmanlaştırabilirm ve çalışma mantığım nasıl olmalı işte en basitinden bi defter vs tutmalıyım nasıl tutulmalı özellikle nelere dikkat edilmeli ...
Düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum
:RpS_thumbsup:​

recidy

Üye
12 Şub 2016
186
0
Dostum terimleri öğren terimleri öğrenirken aynı zamanda bir dil öğrenmeye başla mesela visual basic 6.0 eski ama senin için ideal bir hesap makinesi yaz zaten baya bi sevinirsin videolar kod bankaları falan olsun ilerlet kendini

WH1TEN1G4

Üye
30 Eyl 2017
111
0
Hocam ben 11 deyim mesela hangi Üniversitesiye gitsem açıkta kalmam ilk 50 60 bine girsem 4 yıl okuduktan sonra açıkta kalma ihtimalim varmı

Kardeşim şöyle soyleyeyım sana öyle bi üniversiteye girsen açıkta kalma ihitmalin yok Allah ın izniyle. Zaten bildiğim kadarıyla da kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam ediyorsun kendini geliştirmel çok önemli bunu anladım ben bu 3 haftada :) ama hani üniversite sinavı gerçekten çok önemli :)

recidy

Üye
12 Şub 2016
186
0
Kardeşim şöyle soyleyeyım sana öyle bi üniversiteye girsen açıkta kalma ihitmalin yok Allah ın izniyle. Zaten bildiğim kadarıyla da kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam ediyorsun kendini geliştirmel çok önemli bunu anladım ben bu 3 haftada :) ama hani üniversite sinavı gerçekten çok önemli :)

Hocam siz hangi sıra ile nereye girdiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.