Okul hakkında

anonim321

Katılımcı Üye
12 Ocak 2021
311
33
Dostlar az önce açtığım konuyu görenler saçmaydı o zaman söyle söyleyim iftira attılar hakkımda hocayı nasıl ikna ederim benim kötü bir şey yapmadığıma bu arada öyle dediğim için özür dilerim tekrardan hata idi. Yani öyle demem gerekirdi bir hata yaptım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

glaucoma

Üye
2 Şub 2022
219
140
ÖTÜKEN
Öncelikle selamlar.. Sana bir tavsiye vereyim ;
Okullar zaman kaybıdır..Saat sabah 8 de kalkılır , akşam 3-4 e kadar çıkılmaz.. Öğretmenler öğrencilere onların en önemli işlerinin ders çalışmak olduğunu söyleyip Dışarıda nehir gibi akıp giden hayattan koparmak isterler..
Oysa okulda öğretilen çoğu bilgi internette fazlasıyla mevcut!! Okullada ki öğretmenlerinin çoğu akıllı tahta kapansa Kariyeri bitecek düzeyde resmen..
Ben şuana kadar kendime ne kattıysam hiç biri okul sayesinde olmadı.. Okula git ama sosyalleşmek için git ne biliyim arkadaş edinmek için git.. Ama okuldaki başarını ya da başarısızlığını gerçek hayata bağlama...

Bunlar benim görüşlerim..Farklı görüşlerede saygı duyarım elbet

gyakdvani

Katılımcı Üye
9 Kas 2021
432
354
POSITION ERROR
Okullar zaman kaybıdır..Saat sabah 8 de kalkılır , akşam 3-4 e kadar çıkılmaz.. Öğretmenler öğrencilere onların en önemli işlerinin ders çalışmak olduğunu söyleyip Dışarıda nehir gibi akıp giden hayattan koparmak isterler..
Oysa okulda öğretilen çoğu bilgi internette fazlasıyla mevcut!! Okullada ki öğretmenlerinin çoğu akıllı tahta kapansa Kariyeri bitecek düzeyde resmen..
Ben şuana kadar kendime ne kattıysam hiç biri okul sayesinde olmadı.. Okula git ama sosyalleşmek için git ne biliyim arkadaş edinmek için git.. Ama okuldaki başarını ya da başarısızlığını gerçek hayata bağlama...

Bence Okula zaman kaybı diyenler neden cinayet işleyenlere cahil diyor öyleyse ama eğitim almış olsalardı iyi bir düzene sahip olsalardı böyle olmazdı öyle değil mi? hepsini geçtim bir matematikçinin öğreteceklerini kitaplardan kolayca öğrenemezsin.

YolunYolcusu

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
330
152
Bence Okula zaman kaybı diyenler neden cinayet işleyenlere cahil diyor öyleyse ama eğitim almış olsalardı iyi bir düzene sahip olsalardı böyle olmazdı öyle değil mi? hepsini geçtim bir matematikçinin öğreteceklerini kitaplardan kolayca öğrenemezsin.
Haklısınız, eğitim lazım. Yapmamız gereken öncelikli işlerden biri de okumaktır fakat eğitim sisteminde eksiklik olduğunu düşünüyorum. Bir okul , öğrenciye hapis olmamalı aksine öğrenci okuluna bağlı kalmalıdır.

glaucoma

Üye
2 Şub 2022
219
140
ÖTÜKEN
Fikrinize saygım sonsuz..Bu tarz olayların eğitimle bir alakası olduğunu düşünmüyorum keza Okullarda ben hiç bir zaman İnsani ahlak değerlerinden bahsedildiğini görmedim..

Alcatraz0657

Katılımcı Üye
14 May 2020
284
80
Dostlar az önce açtığım konuyu görenler saçmaydı o zaman söyle söyleyim iftira attılar hakkımda hocayı nasıl ikna ederim benim kötü bir şey yapmadığıma bu arada öyle dediğim için özür dilerim tekrardan hatta idi
müsait bir zamanda hocanın yanına git düzgün düzgün konuş, ayrıca bu sorunun yeri burası değil

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,026
1,056
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde

Okul böyle ağır tanım olmuş okul: 4 duvar arasında bellirli Aralık klar ile dışarı çıktımıž açık ceza evi okul kısaca boştur şuan milyarder olan kişilerden hangisi okul okumuş örnek Belki yoktur

Haklısınız, eğitim lazım. Yapmamız gereken öncelikli işlerden biri de okumaktır fakat eğitim sisteminde eksiklik olduğunu düşünüyorum. Bir okul , öğrenciye hapis olmamalı aksine öğrenci okuluna bağlı kalmalıdır.
Okuldan o kadar nefret ediyorumki içindeki insanlar okuldan daha beni bezdirdi artık. Okulda kaç aydır yazılım ekibi kurulmasını istiyorum kurulmadı artık umurumda

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,414
2,601
Konunuz Yardım Merkezi İle Alakasız Olduğu İçin Off Topic'e Taşınmıştır.

Yeni lamer

Yeni üye
22 Şub 2021
49
3
eğitiminde düzgünü lazım ama

UZAY 52

Uzman üye
14 Ağu 2021
1,297
833
Ddos
Dostlar az önce açtığım konuyu görenler saçmaydı o zaman söyle söyleyim iftira attılar hakkımda hocayı nasıl ikna ederim benim kötü bir şey yapmadığıma bu arada öyle dediğim için özür dilerim tekrardan hatta idi
Hatanızı anlamanız güzel ama bu konu hakkında bişey yapamayız müdürlüğe şikayet edin lütfen yada iftira atanları hackleyip tehdit falan edin ( kötü bir yöntem ) ama sonuçta bu da bir yöntem:)

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
122
eğitim ile alakası yok, ahlak ile alakası var, cinayet ve eğitim evet Integral sorusu çözebilirseniz cinayet işlemezsiniz, neyse biraz trol oldu ama doğru, hani eğitim sistemi kötü muhabbetleri varya hah işte olay burda, japonlar ilk ahlaki eğitimi veriyor sonra normal eğitime geçiyorlar -yanlış hatırlamıyorsam- bizde terbiye etmeden veriyorlar sonra okul tuvaletinin içinde neden poğaça var, neden kız isimleri yazıyor...

İyi ama ben ilerde Siber güvenlik uzmanı olmak istiyorum bunun için okul okumayıp nasıl bir kariyer ve kazanç sağlayacağımki ???

(Acil cevap.)
hayatın falan kararmadı, okul gerekli değil....şaka..şaka...gerekli, ama nasıl okul bence sosyalleşmek için, o çok gerekli olan kağıt parçaları için, insanları tanıman için gerekli vsvs. aklıma başka tam birşey gelmiyor, bende bu forumda okudum okulun gerekli olduğunu -yada diplomaydı- işe girebilmen için galiba o diplomalar gerekiyor. yanlış bir şey yazdıysam lütfen ama lütfen düzeltin kimseyi yanlış yönlendirmek istemem .

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,169
385
23
İnternetin Derinliklerinde...
hayatın falan kararmadı, okul gerekli değil....şaka..şaka...gerekli, ama nasıl okul bence sosyalleşmek için, o çok gerekli olan kağıt parçaları için, insanları tanıman için gerekli vsvs. aklıma başka tam birşey gelmiyor, bende bu forumda okudum okulun gerekli olduğunu -yada diplomaydı- işe girebilmen için galiba o diplomalar gerekiyor. yanlış bir şey yazdıysam lütfen ama lütfen düzeltin kimseyi yanlış yönlendirmek istemem .
Peki sence okul olmadan..

Siber güvenlik'ten kazanç ve kariyer kazanabilirmiyim????

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
122

LaptopluGezgin izleyicisi olduğunuz o kadar belli ki, Aaa dur bi dakka sen nerden biliyorsun, yoksa.....yoksa sendemi... , evet bende izliyorum ne olmuş, ama beni yanlış yönlendirmesine izin vermiyorum mantık süzgecimden geçiriyorum ondan sonra karar veriyorum .

Peki sence okul olmadan..

Siber güvenlik'ten kazanç ve kariyer kazanabilirmiyim????
yahu dedim ya, bu formda okumuştum, işe alınman zor oluyormuş, sen gine iyice araştır tabi...

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,257
678
Eski Anka Underground Tim

Sosyal mühendislik kullan, hani derler ya BAL 🍯 tüm derde şifadır.

Bense sana diyorum Sosyal mühendislik tüm derde şifadır :D

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
122
Laptoplu gezgin kimdir bilmiyorum bile...
Ama eğer böyle düşünüyorsa bence haklı
Dedikleriniz aşırı benziyordu, yunan mutfağıyla türk mutfağı gibi, o yüzden öyle yazdım...

Sosyal mühendislik kullan, hani derler ya BAL 🍯 tüm derde şifadır.

Bense sana diyorum Sosyal mühendislik tüm derde şifadır :D

sosyal mühendislik tool falan mı nasıl kullansın, zaten kullansa konu açmazdı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.