Okul Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anonim111

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
573
0
Niğde
Arapca Hoacmiz( :) )bana tutanak tuttu okul kitabım yok diye ama m.e.b bu kitabı bize dagitmadi kendi imkanımız ile yapmaliymissiz savunma yapma hakkım var mı ve tutanak geçerli mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Liebe55

Uzman üye
24 May 2016
1,659
0
39
Unmöglichkei
Okul idaresi dagitmiyor bizim almamızı istiyor böyle bir ders varsa idarenin kendi vermesi gerekmiyor mı?

Bu kadar niye tavır aldın anlamadım , bu sistem yıllardır var sana yeni mi denk geldi ? Ben liseyi bitirene kadar milli eğitim kitap bile dağıtmıyordu. Herşeyi kendin temin ediyordun.
Öğretmenin söylediği taktirde bir kitap almak bu kadar zor olmamalı.

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Foruma Bakıyorum Çoğu Kardeşlerimde Bir Tutanak Korkusu Sarmış Gidiyor Seni Bu Kadar Sinirlendirmesini Gerektirecek Bir Durumda Yok En Fazla Ailenle İdareye Gidersin Sonuçta : MEB KİTAPLARI ÜCRETLİ DEĞİLDİR SATILMAZ

Cesurayaz

Üye
14 Mar 2017
124
0
Tutanak tutsun birşey olmaz.Sen kitabı temin etmeye bak kardeşim kötü olma öğretmenlerine sonuçta senin o okuldan mezun olman gerekiyor ona göre düşün ve hareket et

ncfkr

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
383
0
Kocaeli
Meb yayınları devlet veriyor sen arasanda bulamazsın özel yayınsada okulda öğrenciye zorla özel kaynak aldırmak yasak 147 şikayet et sonuçta durumu olmayanda var

LordPanda

Yeni üye
14 Mar 2017
23
0
Ankara
Devlet okulu olması üzerine kitapların ücretsiz olarak dağıtılması MEB'in deyimiyle "Fatih Projesi" ile her öğrenci bireye ders ile alakalı kitap ücretsiz olarak verilmesidir. Eğer ki hoca size derslerinizi başka bir kitap üzerinden işleyeceğini belirtmiş ise durum değişir

İyi Forumlar

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
imamhatip lisesinde Arapça okutulmasının neyine bu kadar şaşırıyorsunuz çok merak ediyorum. Dinimizin kaynağı;
1) Kur'ân ( Arapça indirilmiş)
2) Hadisler( Arapça yazılı halde bir araya getirilmiş)
İkisi de Arapça. Unutmayın ki hiçbir meâl veya tefsir, Kur'an'ın yerine geçmez. Bir kelimesinin verdiği anlamı tam karşılayamaz. Kaynağından okumak ve okuyup anlamak için Arapça bilmek şart.
NOT:
Evet Arapça dersler var dilbilgisini ve kelime dağarcığını öğretmek ve geliştirmek için.

Son düzenleme:

Anonim111

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
573
0
Niğde
Bu kadar niye tavır aldın anlamadım , bu sistem yıllardır var sana yeni mi denk geldi ? Ben liseyi bitirene kadar milli eğitim kitap bile dağıtmıyordu. Herşeyi kendin temin ediyordun.
Öğretmenin söylediği taktirde bir kitap almak bu kadar zor olmamalı.

heryerde para ile bizim okulda neden degil gavur okulumu bizimki birisi ciksin daa parayla aldim desin bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.