Okul ile ilgili

ProSans

Üye
15 Eki 2014
94
0
Okuu malesef braktım.
Aslında iyi olduğunu düşnüyorum zaman kaybetmeden ilgi duyduğum alanllara yönlendiricem kendimi.

İYİ OLAN:
-Rusçam var
-Pcden anıyorum
-Araştırmayı sevip video cekiyorum
-Woleybol-kickbox-futbol da iyiyim

KÖTÜ OLAN:
-ne yapacağımı bilmiyorum.

Ne işle uğraşabilirim lütfen öneriniz.
Kolay para kazanma yolları var mı bildiğiniz.
Bilgisayarla ilgili olabilir mesela.

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
kolay para diye bişey yok öyle olmuş olsaydı şuan maddende çalışan inşaatan çalışan işçilerimiz neden kendilerini o kadar tehlikeye atarlardı ki . kolay iş yok bu devirde alın teriyle çalışarak yorularak kazanırsın.

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Keşke yetenek sınavları diye bir şeyler olsaydı mesela programcı olan adam için ona göre sınav PC donanım üzerine olan adam için onun üzerine sınav veya mülakatlı birşeyler olsaydı ama işte bilgisayarcısı ile biyoloji hocası olmak isteyende yine aynı sınava giriyor, bu olay değişmedikten sonra ülkemizde memur zihniyeti devam edecek ve okusada adam olsun sözü devam edecektir sorunlar ise işini sevmeyen ilgisiz bir gelecek oluşacak ve her şey torpille, arkadaşlık-akrabalık bağlarına kalacak.

Aklın varsa sevdiğin yapmaktan zevk aldığın işe yönel, tüm hayatın boyunca rahat etmek istiyorsan sevdiğin işi yap.
Sadece üniversite okuyup o belgeyi almaya çalışma, öyle yapma ki işini bilen tecrübeli kişiler olsun gelişsin ülkemizde bu sayede en azından ilerleme olur. :)

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Okuu malesef braktım.
Aslında iyi olduğunu düşnüyorum zaman kaybetmeden ilgi duyduğum alanllara yönlendiricem kendimi.

İYİ OLAN:
-Rusçam var
-Pcden anıyorum
-Araştırmayı sevip video cekiyorum
-Woleybol-kickbox-futbol da iyiyim

KÖTÜ OLAN:
-ne yapacağımı bilmiyorum.

Ne işle uğraşabilirim lütfen öneriniz.
Kolay para kazanma yolları var mı bildiğiniz.
Bilgisayarla ilgili olabilir mesela.

Rusça dersleri verebilirsiniz.

Pc den anlıyorsanız youtube de para kazanma sistemini aktif edip videolar yükleyip para kazanabilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde belediye takımında alımlar varsa girebilirsiniz.

erhan emre 16

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
335
0
bolu
kimseyi dinleme sen en iyisi otel işlerine bak iyi para veriyolar rusçada biliyomuşsun zaten futbolda olabilir yine sen bilirsin ama keşke okulu bırakmasaydın ilerde çok zorluklar çekersin pişman olursun bence açıktan okuyup bitir okumayanı askerde çok eziyolar haberin olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.