Çözüldü Okula gitmediğim gün sınav var dı tekrar nasıl girebilirim sınava

enescubuk

Üye
24 Eyl 2016
192
0
İstanbul
Selamun Aleyküm
Başlıktada belirttim
Benim bugün 2 adet sınavım vardı.
Ailevi bi nedenle okula gitmedim.
Tekrar ailevi nedenle okula gitmemiştim birgün.
Dilekçe götürüyorduk.
Ailem götürüyordu.
Üstünde kısaca bilgim dahilinde okula gelmemiştir filan yazıyorduk.
MY. hemen siliyordu özürlüye alıyordu.
Bugün bunu tekrar yapsam o sınavlara tekrar girebilir miyim.
Yoksa 2 sinden de mi 0 alıcam?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi Forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Merhabalar,
Velinizden o gün gelemediğinize dair bir kağıt imzalatıp o kağıdı idare ile paylaşmanız durumunda;
devamsızlık "özürlü devamsızlık" olarak değiştirilecek ve sınava girmeniz okul yönetimi tarafından sağlanacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.