Okuldan bıktım artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReLaXT

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
268
0
Adana
Cidden artık çok sıktı günlük 8 saat ders işliyoruz okula otobüsle gidip otobüsle geliyorum 8:30 dan 15:30 a kadar ders işliyoruz eve zaten 16:00 gibi varıyorum geriye 7 saatim kalıyor uyuyorum yine aynı döngü cidden hayattan bıktım artık intihar edip kurtulasım var hep ders hep ders sürekli ders Okulada hiç ısınamıyorum Nakil aldıracagım nakiller durdu diyorlar.

MhtAlkn

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
323
0
.aspx
Cidden artık çok sıktı günlük 8 saat ders işliyoruz okula otobüsle gidip otobüsle geliyorum 8:30 dan 15:30 a kadar ders işliyoruz eve zaten 16:00 gibi varıyorum geriye 7 saatim kalıyor uyuyorum yine aynı döngü cidden hayattan bıktım artık intihar edip kurtulasım var hep ders hep ders sürekli ders Okulada hiç ısınamıyorum Nakil aldıracagım nakiller durdu diyorlar.

Birşeye Azim Edersen Başarırsın Sadece Bir Hedef Belirle

dragatla

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
661
0
1)Kaçıncı Sınıfa Gidiyorsun
2)Okuldan Sonra Kaç Saat Ders Çalışıyorsun

bende 8 saat ders görüp 4 de evde oluyorum saat 10 da yatıyorum yani toplam 6 saatim var ondada 2-3 saat pc ile takılıyorum sonra tv felan okulda bnmde fazla arkadaşım yok sınav zamanı gelince nolucak bilmorum tabi :D

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Günde yaklaşık minimum 10 saat çalışacaksın, karına çocuklarına da vakit ayırınca uyku harici bir şeye zamanın kalmayacak. Yaz tatilin de olmayacak.

Bunlar daha iyi günlerin, tadını çıkar.

ZaxLea

Uzman üye
31 Tem 2016
1,183
2

bende aynı senin gibiyim eve 4 de varıyorum günde 8 ders işliyorum lise 1 im ve sana benden bir tavsiye!Okulda notlarını iyi al öğretmenin anlattığı konulardaki önemli bilgileri(mesela formüller) not al eve gelince sadece ödev yap sonrasında kendini özgür bırak sınav haftasına 2 hafta kala o notları ezberle birazda soru çöz sınavlar bitsin aynen devam et
evde ödevden başka bir şey yapmamak sıkıntını bunalımını geçirir büyük ihtimalle

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4

Oha Anasınıfı Gibi :D Ben Sabah 6 Da Çıkıyorum Yola Akşam 7 De Evde Oluyorum 8:30- 17:00 Arası Ders İşleniyor Her Gün. Babam Benden Sonra Gidiyor İşe Benden Önce Geliyor Where İs The Adalet ? :puah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.