Okumadan Grafik Tasarımcı

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Grafiker diye bir meslek var evet ve film stüdyolarıyla çalışanlar öküz gibi para da kazanıyorlar
Diğerleri ise muhasebecinin biraz daha az kazanıyor.

Okumadan olamazsın en azından iyi bir grafiker olamassın

doruk15

Katılımcı Üye
12 Nis 2013
682
0
Okunmadan neden olmasın abicim bana kalırsa kendini geliştirmenle alakalı herhangi bir futbol okuluna gitmeden futbolu iyi oynamak gibi bişey ne kadar emek verir öğrenmeye adarsan kendini o kadar iyi olur sonuçta okulda alacağın eğitimi internet üzerinde bulmak çok kolay artık ama tabikide diplomalı birisi kadar kazanamazsın ek gelir elde edersin sadece

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
578
26
Sakarya
Okunmadan neden olmasın abicim bana kalırsa kendini geliştirmenle alakalı herhangi bir futbol okuluna gitmeden futbolu iyi oynamak gibi bişey ne kadar emek verir öğrenmeye adarsan kendini o kadar iyi olur sonuçta okulda alacağın eğitimi internet üzerinde bulmak çok kolay artık ama tabikide diplomalı birisi kadar kazanamazsın ek gelir elde edersin sadece
Ya öyle mi bak benim garsonluk tecrübem 9 yıl lise mezunu değilim ve bulunduğum şehirde performansıma hızıma saygıma sadakatime tecrübeme sektördeki herkes hayran onlarca referansım var ama gel gör ki şirket sahipleri diploma istiyo he yurt dışında olsaydım çok farklı olurdu kendinizi filmlere kaptırmayın

doruk15

Katılımcı Üye
12 Nis 2013
682
0
Ya öyle mi bak benim garsonluk tecrübem 9 yıl lise mezunu değilim ve bulunduğum şehirde performansıma hızıma saygıma sadakatime tecrübeme sektördeki herkes hayran onlarca referansım var ama gel gör ki şirket sahipleri diploma istiyo he yurt dışında olsaydım çok farklı olurdu kendinizi filmlere kaptırmayın

Teknoloji sektörüyle hizmet sektörü çok farklı diye düşünüyorum ben açıkcası ben henüz hazırlık okuyorum 2 yıldır kendi paramı kazanıyorum evimden CS:GO için pluginler LOL içn scriptler Metin2 için Logo Site Yüklenme Görselleri K.O için macro botlar yapıp satışını yapıyorum bu işi diplomalı yapanlarda var elbette onlar kadar kazanamıyorum ama hiç yoktan iyidir benim için özellikle günümüzde kimse kimseye çıkarıp 5 lira vermiyorken

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
578
26
Sakarya
Teknoloji sektörüyle hizmet sektörü çok farklı diye düşünüyorum ben açıkcası ben henüz hazırlık okuyorum 2 yıldır kendi paramı kazanıyorum evimden CS:GO için pluginler LOL içn scriptler Metin2 için Logo Site Yüklenme Görselleri K.O için macro botlar yapıp satışını yapıyorum bu işi diplomalı yapanlarda var elbette onlar kadar kazanamıyorum ama hiç yoktan iyidir benim için özellikle günümüzde kimse kimseye çıkarıp 5 lira vermiyorken
Teknoloji-hizmet fark etmez tamam bi bakımdan haklısın hiç yoktan tabi iyidir anlamanızı istediğim şey yarın bir gün biri gelip bana grafik lazım ve ben şu firmanın sahibiyim dediğinde seni değil diplomalıyı gönderirler nedeni daha iyi çalışma yaptığı için değil nedeni dostum bi hata olursa senin bulunduğun firmanın başı belaya girmesin diye

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.