* olan yerleri nasıl görebilirim

caster57

Üye
29 Eyl 2013
124
0
selam mesela birkaç sitesine üye oluyorum fakat mesela tel no felan yazıyor ***13** gibi cıkıyor bu yıldızları nasıl görerim

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
selam mesela birkaç sitesine üye oluyorum fakat mesela tel no felan yazıyor ***13** gibi cıkıyor bu yıldızları nasıl görerim

O Siteleri tahmin ettim ben dostum ama o sitelerde göremessin görsen bile ulaşamassın ama icin rahat edicekse bi yol gostereyim.

******23 numaranin ustunu ciz sag tik ögeyi denetle cikarsa orada cikar yoksa anlaki :D adam ** yapmiştir.

tuqa

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
301
0
şifreyi seç mesela
*********** var onu farenle seç
sag tık ögeyi denetle de
<input type="password"
yazan yeri
<input type="text"
olarak değiştir bitti

tuqa

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
301
0
eger arkadaşın dedigi şu şekildeyse
input type tipinini texte çevirmeye çalışıyorsa bu çalışır

ama mesela şifremi unuttumdan
örnek

asas***@**mail.com gibi şeyi yapmaya çalışıyorsa boşuna çalışıyor öyle birşey yok geçen sene exploiti vardı yalnız açık kapatıldı

WideSight

Kıdemli Üye
11 May 2013
2,118
0
28
{index.php}
eger arkadaşın dedigi şu şekildeyse
input type tipinini texte çevirmeye çalışıyorsa bu çalışır

ama mesela şifremi unuttumdan
örnek

asas***@**mail.com gibi şeyi yapmaya çalışıyorsa boşuna çalışıyor öyle birşey yok geçen sene exploiti vardı yalnız açık kapatıldı

Expolit'e Gerek Yok Dediğim Program İle Çözebilir Sorununu.

19 Eki 2013
90
0
Yazılmış Şifreleri ÖğEYİ dENETLE Yapıp PassWORD'UN Yerine Herhangi Yaparsan Çıkar Ama Mesela Facede Yazılmış Şifreleri Göremezsi,n Şifremi Unttumdaki E postaları Göremezsin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.