Ölümünden sonra Atamız için söylenen sözler

Tunç*

Katılımcı Üye
2 Ocak 2012
437
0
  • Çöküntü halinde bulunan bir imparatorluktan özgür Türkiye' nin doğması, yeni Türkiye' nin özgürlük ve bağımsızlığını şerefli bir şekilde ilan etmesi ve o zamandan beri koruması, Atatürk' ün Türk halkının işidir. Şüphesiz ki, Türkiye' de giriştiği derin ve geniş inkilaplar kadar bir kitlenin kendisine olan güvenini daha başarı ile gösteren bir örnek yoktur. John F. KENNEDY (A.B.D. Başkanı)
  • Benim üzüntüm, bu adamla tanışmak hususundaki şiddetli arzumun gerçekleşmesine artık imkan kalmamış olmasıdır. Franklin D. ROOSEVELT (A.B.D. Başkanı)

Dünya sahnesinden tarihin en dikkatli, çekici adamlarından biri geçti. Chicago Tribüne

• Savaş sonrası döneminin en yetenekli liderlerinden biri. New York Times

• Çok büyük bir adamdı...bir siyasi dahiydi. Excelsior Gazetesi

• İngiltere önce, cesur ve asil bir düşman, sonra da sadık bir dost olarak tanıdığı büyük adamı selamlamaktadır. Sunday Times

• Dünya, çağımızın en dikkati çekici adamlarından birini kaybetti. Palestine Post

• Herhangi bir olayı derinliğiyle kavramak, çıkar yolu görüp birdenbire harekete geçmek iktidarı, O'nun eşsiz otoritesinin başlıca kaynaklarından biridir. Grace Ellison (Gazeteci)

Son düzenleme:

Beyza1

Üye
22 May 2013
82
0
Ve halen Dünya ona saygi ile egiliyor, bi bizdeki nankörler bunu göremedi

paylasim icin tskler sagolasin

kuzey0614

Katılımcı Üye
29 May 2013
519
4
ben atatürkü çok seviyorum ama babam hiç sevmiyor babam yüzünden okuyamadım atatürkü seviyom diye okuldan aldı hep dövdü işkence yaptı nolur sahip çıkın bana

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.